יוני 02

טיול לסין האדירה

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: טיול לסין האדירה
דורג על ידי אליק בתאריך 2.06.13
דירוג המאמר: 4.5

טיול מאורגן לסין, האם חשבתם על כך לאחרונה? המדינה בעלת היותר ממיליארד תושבים, תפתיע אתכם כמעט בכל תחום עליו תוכלו לחשוב. מדובר במדינה השלישית בעולם, מבחינת שטחה הגיאוגרפי, ומס' תושביה מהווה כחמישית מכלל תושביו של כדור הארץ.

China-8069 by archer10 (Dennis), on Flickr

סין הופכת לאיטה ליעד תיירותי מבוקש ביותר, ולא בכדי אנשים רבים בוחרים לטייל עם טיול מאורגן לסין. הרי מדובר במדינה עצומה עם היסטוריה מפוארת. ניתן למצוא בה אתרים אותנטיים וגם אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים. כמו כן – יהיו בסין ערים מודרניות לצד ערים עם היסטוריה עתיקה בת אלפי שנים.

מדוע סין

כיוון שבסין תוכלו לחוות את היתרונות, יחד עם אנשי שייקחו אתכם טיול מאורגן לסין. תזכו לצפות בחומה הסינית הגדולה, אחד מפלאי עולם, את העיר האסורה הנמצאת בבירתה של סין, בייג'ין. כמו כן, תזכו גם לבקר ביער האבן ביונאן, ואף גם בשמורת הפנדות בעיר סצ'ואן. כל אלו מהווים רק חלק צנוע מכל המקומות בהם תוכלו לבקר באמצעות טיול מאורגן לסין.

חופשה קיצית בתורכיה

באם תנסו להיזכר, ייתכן שתבחינו בכך שלא ביקרתם בתורכיה שנים רבות. ייתכן, מאידך שרק בקיץ שעבר לקחתם דיל לתורכיה, ממנו נהניתם מאוד. הרי מדובר בתורכיה, המדינה הים תיכונית (אולי אפשר לקרוא לה גם – מזרח תיכונית) עם הניחוחות הקוסמופוליטיים שניתן למצוא רק בארץ העות'מאניים לשעבר. ובכן, תורכיה תוכל להציע לכם נופש על שפת הים, בערים כמו בודרום ואנטליה, שום תוכלו להתרווח לכם על חולות זהובים ולשכוח לימים מספר משגרת העבודה השוחקת ומהמציאות האפרורית. כל זאת במרחק של דיל לתורכיה.

מה עוד יהיה בתורכיה

אם אתם אוהבים אוכל, ללא ספק תיהנו במקום הזה. דיל לתורכיה יעניק לכם ההזדמנות ליהנות מלחמג'ון טרי ונימוח בפה, או ממרק הצ'ורבה התורכי המפורסם, בו תוכלו לטבול לחם טרי לבן. דברים אלו יגרמו לכם לשמוח על כך שהזמנתם דיל לתורכיה.

 

התגובות סגורות