אוג' 04

טיולים לסין

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיולים לסין
דורג על ידי טל בתאריך 4.08.13
דירוג המאמר: 4.0

סין המדינה הגדולה וארץ האפשרויות. עד לפני מספר שנים לא ניתן היה לבקר בסין והכל היה בה מיסתורי ובלתי מובן. מאז נפתחו שעריה של סין יוצאים מטיילים רבים לטיולים לסין. ברוב המקרים הטיולים הם טיולים מאורגנים לתקופה של עד שלושה שבועות.

China-6164 by archer10 (Dennis), on Flickr

מאחר וסין היא ארץ ענקית ולא ניתן לבקר בה פעם אחת ולראות הכל יש לצאת לטיולים לסין כמה פעמים ובכל פעם לאזור אחר.

מי שחזר מטיולים לסין מתאר את המדינה כקסומה ומעניינת ומתפעל מכל מה שראה אבל בעיקר זוכרים כולם לציין את החומה הסינית ומתפעלים מעצם בנייתה. רובם מעידים על רצונם לשוב ולעשות טיולים לסין.

בתוכנית הטיולים לסין ניתן לראות גם קירבה לתושבי המקום והבנת אופי חייהם וצניעותם. רוב הסינים חיים עדיין כאילו המדינה לא התפתחה והמערב לא חדר אליה. לכל משפחה מותר על פי החוק להביא ילד אחד בלבד והם גרים בצפיפות כמה משפחות בדירה.

ברוב הטיולים לסין מראים למשתתפי הטיול את הישן לצד המתקדם המודרני. סין הפכה להיות המדינה הגדולה ביותר בתחום התעשייה ומדינות רבות, ביניהן גם ישראל, מעבירות אליה מפעלים רבים, בעיקר בתחום האופנה והטקסטיל אבל לא רק.

כל השווקים מלאים בסחורה שמתוצרת סין. יותר ויותר תחומים מועברים לסין וכל זאת כדי לחסוך בעיקר בשכר העבודה הניתן לעובד הסיני.

בעלי עסקים וסוחרים רבים המקיימים קשרי מסחר עם סין יוצאים לטיולים לסין וזאת כדי לראות מקרוב איך מתבצעת התעשייה ובאיזה תחומים אפשר להרחיב את הקשרים.

מדי שנה מתקיימות תערוכות ענק בסין בהם משתתפות מדינות מכל העולם וכל המוצרים בתעשייה מוצגים בה. יש תעשיינים רבים משלבים טיולים לסין עם ביקור בתערוכה כך הם יכולים לנצל את הזמן לשתי מטרות.

הטיסה לסין קשה ומייגעת ולכן מומלץ לטוס בטיסה עם חניית ביניים. זה גם מוזיל את מחיר כרטיס הטיסה וגם נותן אפשרות לנוח מהטיסה הקשה.

 

טיול מאורגן ליפן

 

יפן מדינת תיירות שמושכת אליה מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם. גם התושבים היפנים אוהבים לטייל והם מרבים לצאת לארצות חוץ.

יפן היא מדינה גדולה ויש בה הרבה מקומות לביקור ולכן מומלץ לצאת בטיול מאורגן ליפן כך אפשר להבטיח תכנית ולוח זמנים ידוע מראש.

יתרונו של הטיול המאורגן ליפן הוא בכך שאין צורך לתכנן וליזום הכל קבוע על ידי חברת הנסיעות. יש מסלולים שונים של טיולים מאורגנים ליפן וכל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו.

כל הדאגות מרגע ההמראה משדה התעופה בישראל ועד לנחיתה חזרה בארץ מוטלות על מדריך מטעם צוות החברה שמוצמד לקבוצה והוא זה שדואג לכל הצרכים.

כמו בכל טיול מאורגן גם טיול מאורגן ליפן כולל בעלותו את כרטיס הטיסה, המסים שיש לשלם בשדות התעופה, הלינה בבתי המלון וכניסה למקומות שתכנית שחל עליהם תשלום.

הטיולים ליפן אינם קלים. הטיסה מייגעת וארוכה אבל בכל זאת אפשר למצוא בטיול מאורגן ליפן גם בני הגיל השלישי.

לפני סגירת על טיול מאורגן מומלץ לבדוק מי המשתתפים בטיול וזאת על מנת ליצור קבוצה הומוגנית של בני גיל פחות או יותר אחיד ושלא יוצר מצב שבקבוצה יהיה מספר אנשים מבוגרים לצד הורים צעירים עם ילדים שכל אחד יחפש את האטרקציות המתאימות לגיל שלו.

בשנים האחרונות יוצאות משפחות עם ילדים בגילאים שונים לטיול מאורגן ביפן. ברור שתוכנית הטיול והלוז צריכים להתאים לילדים וכך גם מקומות הביקור והאטרקציות. לצד ביקור במוזיאון צריך למצוא גם עיסוק לילדים .

 

התגובות סגורות