מאי 08

יתרונות של טיסות עסקים לאיש העסקים

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: יתרונות של טיסות עסקים לאיש העסקים
דורג על ידי לוי בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אנשי עסקים רבים טסים לעיתים קרובות לחו"ל. בשל כך, הם זקוקים להתחשבות גדולה מצד חברת התעופה. ההתחשבות היא גם בנושא הכספי – כמה עולות הטיסות, אבל גם במהירות השירות, היחס ותנאי הטיסה. טיסות עסקים לחו"ל יכולות להיות מתישות מאד, בטח אם הן קצרות ותכופות. נסיעה שנעשית בצורה לא אופטימלית, בשעות ובתנאים לא נוחים, עלולים להרוס או לחבל באיכות של המפגשים בחו"ל: איש העסקים מגיע עייף, והפגישות לא מתקיימות בצורה הטובה ביותר. כשמדובר בפרנסה של מישהו, זה קריטי. בשל כך, לפעמים שווה להשקיע יותר בטיסה, ולחסוך בלינה, למשל, אם רוצים להבטיח קיום של מפגש אפקטיבי.

British Airways by BriYYZ, on Flickr

יתרונות מחלקת עסקים ומחלקה ראשונה עבור אנשי עסקים

מחלקות רבות מציעות טיסות עסקים ברמה גבוהה מאד. אפשר למצוא מבחר יעדים בכל יום, שאפשר להגיע אליהם בטיסה ישירה על מחלקת עסקים או מחלקה ראשונה. חברות רבות "נלחמות" על אנשי העסקים ומציעות להם דילים רבים. למשל טיסות עסקים בריטיש איירוויס מציעות מקום מרווח במיוחד לידיים ולרגליים, הרבה מאד פינוקים (כמו כלי אמבטיה ופיג'מה), סרטים, מוסיקה ואוכל ברמה גבוהה. בחברות אחרות מציעים ווריאציות משתנות של חשיבה זו. למשל, אף אחד לא מקים איש עסקים משנתו כי הוא צריך לצאת לשירותים; במחלקת עסקים כל אחד יושב / ישן במושב משלו, ללא הפרעות, מה שמאפשר שינה של לילה מלא ללא הפרעות, בנוחות מירבית, עבור איש העסקים.

ישנן חברות שמציעות מיטה של ממש במחלקה, אם מדובר בטיסה ארוכה. יתרון גדול נוסף של טיסות עסקים הוא האוכל. הרמה גבוהה מאד, והתפריט המשודרג מוצע לנוסעים במחלקת עסקים ומחלקה ראשונה בלבד. בין היתר, מוצעים יינות ושמפניה, משקאות איכותיים, ארוחת גורמה בעלת כמה מנות שמותאמת לשעת הטיסה ועוד. הנוסעים במחלקה הרגילה, מחלקת תיירים, ממש לא מקבלים את האוכל הזה. אם אתם אנשי עסקים וחשובה לכם הנוחות לקראת הפגישה – טיסה במחלקת עסקים היא המינימום עבורכם.

התגובות סגורות