אוק' 08

נוסע מתמיד שמקבל טיסה חינם או טיפול all on four באמצע טיסה?

בקטגוריה כללי

שם המאמר: נוסע מתמיד שמקבל טיסה חינם או טיפול all on four באמצע טיסה?
דורג על ידי רונה בתאריך 8.10.13
דירוג המאמר: 5.0

לטוס לחו"ל זוהי חוויה שלמה. אך הרבה לא שמים לב שהחוויה מתחילה עוד הרבה לפני שמגיעים ליעד עצמו, אלא במהלך הטיסה. כל כך הרבה דברים אפשר לעבור בטיסה, בין הבחירה באיזו מחלקה אתה נוסע, דרך מה מצבך הבריאותי בעת הטיסה וכן, גם השאלה מתי אתה מגיע ואולי אפילו אם בכלל.

מחלקה ראשונה של נוסע מתמיד

אין ספק שהחוויה האיכותית ביותר בעת הטיסה היא נסיעה באחת מהמחלקות הבכירות ביותר של המטוס. מסיבה כלשהי יכול להיווצר מצב בו תטוס במחלקה ראשונה או במחלקת עסקים, בין אם החלטת לשלם סכום כסף לא קטן או אולי קיבלת את זה כמתנה מתוקף היותך חבר במועדון נוסע מתמיד. כעת, הגיע זמנך להתפנק. נסיעה במחלקה ראשונה למשל תאפשר לך הפרדה מלאה מנוסעים אחרים, כשכל מי שיהיה איתך במחלקה הגיע לשם על מנת לישון בנוחות בכסא אותו הוא יכול להוריד עד הסוף למטה, כזה בו הוא יוכל לשכב על הכרית ולהתכסות בשמיכה. השינה תתאפשר בשל השקט הרב שנוצר, כי אין מה לעשות, זה מה שקורה במחלקה בה לא מתרוצצים ילדים קטנים. הפעם היחידה שתתעוררו בגלל רעש תהיה הפעם בה תעבור הדיילת בין הכסאות ותחלק את הארוחה החמה שמגיעה לכל נוסע, כשכמובן תוכל לבקש גם תוספת מתוקף היותך במחלקה הראשונה. בין הארוחה לבין השינה תוכל גם לגמוע משקה אלכוהולי מובחר, כזה שיוגש רק למחלקה בה אתה נמצא.

נוסע מתמיד? תתחיל לנצל את זה!

ומה דעתכם על כך שעל הטיסה הנהדרת אותה אתם חווים כעת אפילו לא תצטרכו לשלם כי אם תקבלו אותה בחינם? סביר להניח שאם אתם או מישהו מבני משפחתכם טס הרבה לשם עסקים או אפילו לשם הנאה, כבר הוצע לכם להיות חבר נוסע מתמיד. מתוקף חברותכם במועדון, בין שלל ההטבות אותם אתם מקבלים כמו שימוש בחדר ההתרעננות לפני טיסה עוד בנמל התעופה או בשדרוג המחלקה בה אתם נמצאים, תוכלו לזכות לעיתים, כמובן ביחס לנקודות אותן צברתם, אפילו בכרטיס טיסה בחינם, כזה בו תוכלו לקבל את היעד האטרקטיבי שנבחר עבורכם על ידי חברת התעופה או אפילו להוסיף סכום סמלי ולשדרג ליעד אטרקטיבי אפילו יותר, כזה שנבחר על ידכם.

Flight from Quepos to San Jose , Costa Rica by Nouhailler, on Flickr

עם הנחיתה All on four כאבי שיניים חזקים וטיפול

אבל לא רק דברים טובים יכולים להתרחש במטוס, כי גם אם דברים שליליים. אחד מהם הוא הזדקקות לטיפול חירום רפואי. לא נדבר רחמנא ליצלן על מקרים כמו התקפי לב, אבל כן על כאבי שיניים חזקים. במקרה שכזה הצוות הרפואי יעניק טיפול ראשוני, על אחת כמה וכמה אם יש רופא במטוס שיכול לעזור, ובמסגרת הטיפול יקבל המטופל כדורים לשיכוך כאבים והרבה הרבה מים. לאחר הנחיתה החוויה הרעה תמשיך כשיתברר שהכאבים על הטיסה היו רק הסיפתח לצורך בטיפולים של השתלת שיניים all on four, כאלה שיצריכו כאבים ממושכים, אך לפחות תמיד יישאר הזיכרון מהטיסה.

All on four כיס אוויר או טיפול

אבל כמובן שאם מדברים על חוויות רעות, תמיד יכול להתרחש דבר חמור יותר, כזה שקורה לכל הנוסעים, כמו כיס אוויר במהלכו יעברו על הנוסעים כמה רגעים של חרדה. במקרים אלה יקוו הנוסעים לעבור את השתלת השיניים אול און פור במקום, אך סביר להניח שזה לא יקרה. לכן, חשוב מאוד להתרכז טוב טוב בהוראות הדיילת בתחילת ההמראה ובהוראות הקברניט במהלך כיס האוויר, במה שיכלול הורדת מסיכת החמצן איש לעצמו, על מנת שיוכלו לעבור את התקרית החמורה בשלום, להמשיך בטיסה אל היעד המרוחק ולהגיע אל שלב החוויות השני, השלב בו נוחתים ומתחילים בחופשה.

התגובות סגורות