אפר' 07

החוויה המדהימה של טיסה ללאס וגאס ונפאל

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: החוויה המדהימה של טיסה ללאס וגאס ונפאל
דורג על ידי נמרוד בתאריך 7.04.13
דירוג המאמר: 5.0

לאן אתם עומדים לטוס בנופש הקרוב שלכם בחו"ל? יש אנשים שמבחינתם נופש בחו"ל כולל בעיקר לינה בבית מלון יוקרתי או להיות בכפר נופש מפנק מאד. יש כאלה שמבחינתם רוצים לצאת למוזיאונים או ללכת לראות הצגה איכותית בתיאטרון. אבל אתם רוצים משהו אחר. אתם מבינים שנופש בחו"ל צריך להיות חוויה משמעותית ומדהימה מאד. אתם רוצים לצאת לנופש שאתם לא תשכחו לעולם. לכן, במאמר זה אנו נתמקד בשני יעדים מאד שונים זה מזה, אך כל אחד מהם יוכל לספק לכם זיכרונות מדהימים. היעד הראשון הוא העיר לאס וגאס. כמעט כל הישראלים מכירים את לאס וגאס מסרטים וסדרות אמריקניות – אבל עד שלא הייתם בלאס וגאס, אתם לא באמת חוויתם את העוצמה של אימפריית ההימורים הזו. יותר ויותר ישראלים מחפשים טיסה ללאס וגאס, כדי ליהנות מכל מה שיש לעיר הזו להציע – בתי קזינו, מועדונים, פאבים, בתי מלון מיוחדים, והכל פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. היעד השני שמעניין מאד ישראלים הוא מדינת נפאל. בעוד שהראשונים לחפש טיסות לנפאל היו הצעירים לאחר הצבא, הרי שהיום גם ישראלים בוגרים מבינים עד כמה מדובר ביעד אקזוטי ומרתק, שנראה כאילו הוא קפא על שמריו. אז איך מגיעים לכל אחד מהיעדים הללו?

כך תגיעו ללאס וגאס

כפי שאתם בוודאי יודעים, אין טיסה ללאס וגאס מישראל אשר נחשבת לישירה. הטיסות הישירות מישראל לארה"ב מתמקדות לרוב באזורי החוף המערבי והמזרחי של ארה"ב, בעוד שלאס וגאס ממוקמת בתוך מדינת נבאדה, בדרום ארה"ב. לכן, אם אתם רוצים לאתר טיסה מתאימה ללאס וגאס, עליכם להתכונן לכך שיש לאתר טיסת שכר, או טיסה עם חניית ביניים. קחו בחשבון כי הזמן הממוצע של הטיסות הללו ללאס וגאס עומד על כמעט 17 שעות. כלומר – זה לוקח יום שלם. לכן, כשאתם מזמינים לעצמכם מקום, עשו חישוב של משך הזמן של הטיסה. לכן גם יש המלצה להזמין ממילא טיסה עם חניית ביניים, כדי שתוכלו לחלץ קצת עצמות באמצע הטיסה הארוכה הזו.
הטיסות נוחתות כמעט תמיד בנמל התעופה מק'קאן הממוקם מדרום ללאס וגאס עצמה. בעיקרון, כדי להגיע מנמל התעופה לעיר עצמה יש לכם שתי אפשרויות – להזמין מונית, או להזמין מראש שאטל דרך בית המלון שבו אתם מתכוונים ללון. אופציית השאטל מומלצת שכן לרוב היא זולה יותר. עם זאת, ישראלים רבים אוהבים להזמין מקום בבית מלון ברגע האחרון, ואז המוניות הן אופציה סבירה בהחלט. בתוך לאס וגאס עצמה, דרך התנועה המומלצת ביותר היא בעזרת רכב שכור, שיאפשר לכם להגיע בעצמכם לכל המקומות. עם זאת בהנחה שאתם מתכננים לשתות לא מעט, כדאי לדעת שרשת האוטובוסים בעיר נחשבת ליעילה למדי. לאחר שפירטנו לכם על הדרך המושלמת להגיע ללאס וגאס, נתפנה להסביר לכם איך אפשר לאתר בקלות טיסות לנפאל.

המקרה המיוחד של נפאל

כמו במקרה של טיסה ללאס וגאס, גם לנפאל אין טיסות סדירות מישראל. עם זאת, קל יחסית לאתר טיסות לנפאל, בעיקר דרך חברות תעופה זרות מאסיה. החברות המרכזיות שמציעות טיסות מישראל לנפאל הן חברות כמו קאטאר אייר, רויאל ג'ורדן, נפאל איירליינס וגולף אייר. שלא במפתיע, חלק ניכר מחברות התעופה הללו הן ממדינות ערב, עם זאת אתם יכולים להיות רגועים – מדובר על מדינות ידידותיות לישראל. במקרים רבים חניית הביניים היא כבר בתחילת הטיסה באותה מדינה עצמה, אם כי לעתים מדובר על חניית ביניים במדינה אחרת במזרח אסיה, בעיקר בהודו. עוד אופציה לאתר טיסות מישראל לנפאל היא באמת לטוס קודם כל להודו, ומשם להמשיך בטיסה מהודו לנפאל, שכן מדובר על מגוון רחב יותר של אפשרויות.

התגובות סגורות