יוני 25

כל אחד יכול ליהנות מטיסות במחלקה ראשונה

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: כל אחד יכול ליהנות מטיסות במחלקה ראשונה
דורג על ידי יעקב בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.5

אין ספק כי טיסות במחלקה ראשונה משדרגות לחלוטין את ההנאה מהחופשה. עם זאת, חשוב לזכור כי טיסות אלו החלו בתור אופציה המיועדת לאנשי עסקים אשר מבלים הרבה מימי העבודה שלהם באוויר. טיסות במחלקה ראשונה מקלות על הנוסע, מאפשרות סביבה נוחה ומיועדות לעבודה רציפה. בחלק מהמטוסים ניתן למצוא מחלקות עם חיבור לאינטרנט, פינוקים קולינאריים ועוד. מבחינה פרקטית, טיסות במחלקה ראשונה מתאפיינות במספר אפשרויות אשר אינן קיימות במחלקות אחרות. ראשית, המקום בו מוצב כל טיסה גדול יותר במחלקה ראשונה במספר סנטימטרים משמעותיים. אפשר לשבת על הכסא ולפרוס את הרגליים, לשכב עד מצב מאוזן לחלוטין וליהנות משקט מוחלט. שנית, נוסעי מחלקה ראשונה מקבלים שירות מדיילים מקצועיים ומובילים. בעוד במחלקת התיירות כל הדיילים משרתים את הנוסעים, במחלקה ראשונה ישנו יחס מצומצם יותר של דייל לכל נוסע. לבסוף, חשוב מאוד לציין כי נוסעי מחלקה ראשונה יכולים להגיע מאוחר יותר אל השדה, הם לא צריכים לעמוד בתור עבור קבלת המזוודות ויש להם אפשרות לדלג על עמדות הקבלה.

מגיעים אל היעד בתנאים האופטימאליים

ישנם הבדלים מסוימים בין התנאים של טיסה במחלקה ראשונה בין חברות התעופה השונות. מלבד אנשי עסקים המזמינים טיסות במחלקה ראשונה לצורך עבודה, גם תיירים יכולים מדי פעם להתפנק ולהגיע אל היעד בתנאים הנוחים ביותר אשר אותם יודעות חברות התעופה להציע. יחד עם זאת, השאלה היא מתי לעשות זאת ואיזה יעד ישתלב בצורה האופטימאלית עם טיסה בכסאות של מחלקה ראשונה. אין ספק כי את התשובה לכך ניתן למצוא ביעד הנמצא קרוב יחסית לישראל: לונדון. בירת הממלכה המאוחדת של בריטניה והעיר הגדולה ביותר באיחוד האירופי היא ללא ספק יעד תיירותי שאסור לוותר עליו. טיסות ללונדון במחלקה ראשונה או במחלקת תיירים הן חוויה נהדרת לכל הגילאים. אפשר להזמין טיסות ללונדון לקראת הקיץ ולשלב את הביקור באנגליה עם אטרקציות, מופעים והצגות, או להגיע יחד עם בן הזוג אל סוף שבוע קצר ולעבור בין מסעדות ובתי מלון. לונדון משופעת במקומות מפורסמים כגון ארמון בקינגהאם, מצודת לונדון, שכונת הסוהו, רחוב אוקספורד ועוד. לונדון היא בירת התרבות המערבית ומדי יום נוחתים בה מיליוני תיירים.

המלצות לחודשי ביקור בלונדון

מבחינת מזג אוויר ואקלים, לונדון היא עיר גשומה ואפורה ביחס למקומות אחרים באירופה. יחד עם זאת, תנאים אלו אינם פוגמים בחווית הנופש. כל מקומות התיירות בלונדון מציעים חימום מפנק, איזורים מקורים ואמצעי תחבורה נוחים. משקעים יורדים בלונדון לאורך כל חודשי השנה ולכן אין טעם לחכות לחודש מסוים על מנת להזמין את טיסת החלומות. החודש החם ביותר באי הבריטי הוא יולי, בו הטמפרטורה הממוצעת מגיעה ל-18.5 מעלות צלזיוס בלבד. מי שמעדיף את החורף ואת השלג יכול להגיע ללונדון בינואר, אז הטמפרטורות מגיעות עד רמה ממוצעת של 5 מעלות צלזיוס בלבד. שלג יורד לעיתים תכופות וכמות המשקעים מדי שנה עומדת על בערך 583 מילימטרים.

London by Metro Centric, on Flickr

הופכים את לונדון לחוויה

לסיכום, מי שמתלבט לגבי הזדמנות טובה לטוס במחלקה ראשונה חייב לקחת בחשבון את האפשרות של ביקור בלונדון. בירת אירופה ומרכז האמנות והבידור היא מקום מצוין לנחות בו לאחר טיסה מפנקת. במידה והתקציב מאפשר זאת, הזמינו מראש מקום במחלקה ראשונה, בדקו אילו מבין אמצעי התחבורה בלונדון יכולים לעמוד לרשותכם והגיעו אל אחת האטרקציות מיד לאחר הנחיתה. הפכו את הביקור בלונדון לחוויה ותוכלו לספר על כך לחברים, למשפחה ובבוא היום גם לנכדים.

התגובות סגורות