מרץ 03

חופשות באירופה – קרוזים לים הבלטי וקלאב מד בצרפת

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

לכל מי שמתכנן חופשות לאביב ולקיץ הקרובים חשוב לדעת כי הזמנת חופשות או נופש באירופה בחג הפסח מאד אטרקטיבית השנה בגלל המחירים הנוחים בתקופה זו באירופה שעוד לא עברה למחירי קיץ. תוכלו להשיג חבילות נופש בהנחה משמעותית במידה ותעשו זאת בפסח הקרוב. השנה תוכלו לצאת גם להפלגות בצפון אירופה לחופשה משגעת של ים, אוויר מעולה והרבה פעילויות על הספינה ובערים שתגיעו אליהן. גם חופשות בקלאב מד יהיו השנה מאד מזמינות ובקלאב מד צרפת במיוחד. אם אתם מתכננים חופשה לעצמכם ולכל המשפחה, חופשות אלה יכולות להיות מעולות גם מבחינת האירוח וגם מבחינת המחיר והפעילות שימצאו כולם באתר החופשה.

קרוזים לים הבלטי – צפון אירופה במיטבה

קרוזים לים הבלטי לוקחים אתכם לכמה מהערים היפות של אירופה שהגעה אליהן דרך הים רק מוסיפה נופך של רומנטיקה לכל העניין. קרוזים בים הבלטי מתאימים לזוגות וגם למשפחות ורמת הפעילות על הספינה מאד גבוהה. קרוזים לים הבלטי משלבים הפלגה באוניית פאר וביקור בכמה מבירות אירופה ולמי שירצה לראות את הפיורדים של נורווגיה יוכל להצטרף לספינת הפלגה לאיזור זה ולחזות בליוויתנים, דובים לבנים ואפילו פנגווינים. קרוזים בים הבלטי מביאים אתכם לערים כמו טאלין, סנט פטרבורג, סטוקהולם וכיוצא באלה בירות אירופאיות שלא תגיעו אליהם בדרך אחרת. אוניות הקרוזים בים הבלטי ובפיורדים של נורווגיה מעט קטנות מאוניות הקרוזים של הים התיכון וזאת בגלל נתיבי המים הצרים יותר באיזור, אך הדבר אינו בה על חשבון הנוחות כלל.

קרוזים לים הבלטי כוללים חבילה של טיסות הלוך וחזור לקופנהאגן שמשם יוצאת הספינה, 8 לילות טיול בספינה לאורך חופי הים הבלטי וביקור בערים שונות בכל יום – סטוקהולם, סנט פטרבורג, טאלין וקייל שבצפון גרמניה. ההפלגה מסתיימת בקופנהאגן ומשם בטיסה חזרה לארץ. בגלל הביקוש הגובר לקרוזים אלה מומלץ לעשות הזמנות מראש כדי לא להיתקע עם חדרי אירוח פחות אטרקטיביים אבל במחירים יותר יקרים.

הפלגות לים הבלטי הן הפלגות על גבי אוניות פאר המסיעות למעלה משלושת אלפי נוסעים וכאלף אנשי צוות מכל הסוגים. על האוניה מסעדות ומקומות בילוי רבים, אולמות קולנוע והופעות, מועדוני ריקודים ואטרקציות מיוחדות לילדים וכן קזינו.

קלאב מד צרפת

קלאב מד צרפת הינה רשת של אתרי נופש שאתריה ממוקמים בשמונים מקומות שונים בעולם. קלאב מד נוסדה בשנות החמישים של המאה עשרים סביב קונספט של חופשות משפחתיות הכל כלול עם פעילות ספורטיבית ענפה בענפים שונים, פעילויות מיוחדות לילדים, שירותי שמרטפות ללילה כדי שההורים יוכלו לצאת ולבלות בעוד ילדיהם ישנים וכדומה. בנוסף למועדונים אלה לרשת קלאב מד צרפת יש גם מועדוני סקי המפוזרים באלפים וניתן להגיע לחופשות סקי זוגיות או משפחתיות הכוללות בתי ספר לגלישה בכל הרמות, מסלולי גלישה בכל הרמות, השכרת ציוד סקי ואפרה סקי משובח. גם במועדוני קלאב מד סקי הילדים מוזמנים בחום והם ימצאו פעילויות מאד מגוונות במסגרת חופשה זו.

קלאב מד צרפת ופעילות ספורט מגוונת

מועדוני קלאב מד צרפת באיזורי החוף והשמש בים התיכון כוללים פעילות ספורט ענפה, מגרשי גולף וטניס, אתרי צלילה מרהיבים, משחקי חוף שונים כמו כדורגל חופים, כדורעף חופים וכדומה. מועדוני קלאב מד צרפת כוללים גם מרכזי ספא, בריכות שחייה ארוחות מעולות כל היום, ובקיצור, חופשת הכל כלול באווירה מקסימה, במחירים טובים ובמקומות מסעירים.
כדי לנצל את המחירים הטובים תוכלו להזמין חופשת קלאב מד בצרפת כבר עכשיו ולא לחכות לרגע האחרון שבו המחירים יהיו הרבה יותר יקרים עבור אותה חופשה ממש.

התגובות סגורות