פבר' 21

בנגקוק – אטרקציות

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: בנגקוק - אטרקציות
דורג על ידי דור בתאריך 21.02.13
דירוג המאמר: 4.0

בנגקוק עיר הבירה של תאילנד מהווה משיכה לתיירים ומטיילים רבים מכל העולם וחלק מצעירי ישראל רואים בה כיעד מבוקש לטיול שלאחר הצבא. תרמילאים רבים יוצאים מדי שנה לבנגקוק ומחפשים דרכים מעניינות לסיכום פרק בחייהם, פרק השירות הצבאי.
מעבר לעיר היפה יש אטרקציות בבנגקוק עליהן אי אפשר לוותר. המקדשים העתיקים לצד גורדי השחקים המודרניים הקסם המזרחי לצד התרבות המערבית.

אחת האטרקציות שתיירים רבים מבקרים בה היא ארמון המלוכה. בחצר הארמון יש מקדש שבו דמות בודהה המוערץ על כל תאילנדי ובו גם אוסף דברי אמנות.
במתחם הארמון נמצאים שרידיו של בודהה, הספרייה שמכילה את כתבי בודהה (הנחשבת לטובה בכל תאילנד) ופנתיאון פסלי מלכי תאילנד.

אתרים בתאילנד

תאילנד היא לא רק בנגקוק, אם כי היא עיר חשובה ומעניינת, ורבים האתרים המוצעים לתייר המגיע אליה. כדי לנצל את הזמן העומד לרשותך בצורה היעילה ביותר כדאי לבחור מראש מספר אתרים בהם תבקר.
תאילנד הבנויה מאיים שהידועים בה הם קוסומוי, קופנגן, פוקט, פטייה קופיפי ואחרים ולכל אחד הייחוד שלו ובכל אחד ניתן למצוא חלק מהאתרים בתאילנד.

המקדשים המרהיבים וחופי הים הלבנים עם המים בצבע טורקיז צריכים להיכלל בין האתרים אליהם כדאי להגיע. בית המלוכה והמקדש שבחצר בית המלוכה הם אתר מבוקש. וואט ארון, המקדש המוזהב הוא גם אתר מבוקש בין האתרים בתאילנד בהם התיירים מבקרים.
קו הונג, שמורת טבע מדהימה שיש בה סלעים וצוקים גבוהים שבמרכזה יש בריכה עם מים בצבע טורקיז והמקום אינו משאיר אף אחד אדיש.

Park in Bangkok by bollin, on Flickr

 

ביקור בפארק הגדול והמרהיב של תאנילד, הקאו יאי, היא אחת האטרקציות בבנגקוק שמהווה חווית טבע מרהיבה. בה ניתן לצפות בחיות טרף כמו נמרים, ציפורים מכל מיני סוגים ופילים. בנוסף ישנם מוזיאונים בכל תאילנד.

התגובות סגורות