אוק' 10

לאן כדאי להשיג דילים עבור טיול בר מצווה לאירופה?

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: לאן כדאי להשיג דילים עבור טיול בר מצווה לאירופה?
דורג על ידי הדס בתאריך 10.10.13
דירוג המאמר: 4.0

אחד הטיולים הכי נפוצים שיש, אשר יוצאים ממדינת ישראל, הוא טיול בר מצווה. ברגע שהילד הופך לגבר ומגיע לגיל הבגרות, מלבד מסיבה גדולה עם כל המשפחה והחברים, ואולי אף במקום, יוצא אחד ההורים או אפילו שניהם יחד, אל עבר טיול באירופה לכבוד בר המצווה של הילד.

Louvre Museum (Paris, France) by Håkan Dahlström, on Flickr

דילים לצרפת

אמנם ארצות הברית אף היא יעד נפוץ, אך אין ספק שאירופה היא היבשת המועדפת בעבור טיול בר מצווה. אחד המקומות הבולטים ביותר אליו נוסעים רבים היא צרפת. צרפת אדיבה במיוחד כלפי התייר הצעיר, תחילה מאחר שאין בעיה משמעותית להשיג דילים למדינה ולאחר מכן בשל האטרקציות בהן היא משופעת, כשעיקר תשומת הלב ניתנת באופן טבעי לבירה פריז. בראש הרשימה של העיר נמצא כמובן פארק דיסנילנד פריז. פארק השעשועים יכול למלא גם טיול שלם עם כל המתקנים, ההצגות והחוויות שהוא מכיל בתוכו ולא בכדי בצמוד לפארק ישנו אתר נופש, בעבור משפחות שמתעתדות לחזור לפארק גם למחרת. אם בחרתם ליהנות מדיסנילנד במשך יום אחד בלבד ועדיין אתם מרגישים מחסור ברכבות הרים ומתקני שעשועים, פריז מציגה את פארק אסטריקס, הקרוי על שם גיבור הקומיקס הנודע ומשופע במתקני שעשועים ומתקני מים. בעיר תמצאו את יער ונסן, בו מלבד אגמים, צמחיה ומסעדות ניתן למצוא גם את גן החיות של פריז.

טיול בר מצווה לאירופה- מצרפת להולנד

כמובן שאת הילד גם תוכלו לקחת אל שאר החוויות הנהדרות שמכינה העיר ולא רק את הדברים שמכוונים באופן מובהק עבור ילדים. המקום המרכזי ביותר אליו ניתן להגיע הוא מגדל אייפל, שעומד על תילו מעל ל-120 שנה והוא אחד מהמקומות המתויירים ביותר בעולם כולו. גם סיור על שדרת השאנז אליזה, הגעה לשער הניצחון וכמובן ביקור במוזיאון הלובר, שם תלויה לה המונה ליזה, אף הם יהיו חוויה מרנינה. אך טיול בר מצווה לאירופה לא מוכרח להיות בצרפת מאחר שיש עוד מספיק מדינות ביבשת שיכולות לספק לילד חוויה מהנה של פעם בחיים. אחת המדינות האלה היא הולנד. בהולנד ילד הבר מצווה יוכל להגיע אל הכפר הקטן קינדרדייק, שם ישנו מקבץ של טחנות רוח עתיקות ביניהן ניתן לבצע סיור על גבי אופניים וליהנות, בנוסף לטחנות, גם מטיול משפחתי בכפר. משם מומלץ להגיע אל אחד האתרים המתויירים ביותר במדינה והוא פארק השעשועים ביער אפטלינג, המשתרע על פני שטח עצום וכולל טירות אבירים, פטריות ענק וגינות פרחים מרהיבות.

טיול בר מצווה לאירופה- מהולנד לגרמניה

אז אמנם הולנד אף היא משופעת באטרקציות עבור הילד, אך עם כל הכבוד ליער אפטלינג או לכפר קינדרדייק, עדיין היחס ינתן בעיקר לאמסטרדם. אמסטרדם מציגה את שוק הפרחים הגדול והמרהיב מלא הצבעים והריחות, את מוזיאון ואן גוך, שם נמצא אוסף העבודות הגדול בעולם של הצייר ואת מוזיאון השעווה המפורסם ביותר בעולם, מוזיאון מדאם טוסו, בו תוכלו לסייר ולהצטלם עם שלל דמויות מרתקות, החל מסלבריטאים וכלה בשועי עולם. יעד מרתק לא פחות עבור טיול בר מצווה לאירופה הוא היער השחור בגרמניה. היער השחור הוא יער שפורח בכל ימות השנה ומלא בצבע ירוק של הצמחיה והעצים ובצבעים ססגוניים של שלל הפרחים והאתרים בו.

דילים ליער השחור

במהלך הסיור ביער תוכלו לחוות חלק מהתרבות הגרמנית דרך סיור בכפרים הממוקמים שם, או בערים ציוריות התואמות את רוח המקום כמו פרייבורג ובאדן-באדן. בנוסף, מי שמשיג דילים ליער השחור יכול ליהנות מהאגמים המרהיבים שפרושים לאורכו ולרוחבו של המקום, כשהמפורסם בהם הוא אגם טיטיזי, הסמוך לעיירה הנושאת את אותו שם ובה מגלשות מים לילדים.

 

התגובות סגורות