פבר' 28

שייט והפלגות באירופה

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

ישראלים רבים גילו בשנים האחרונות את חופשת ההפלגות והם חוזרים לשם שוב ושוב. מה כל כך מפתה בהפלגות אלה ואיפה ניתן לעשות הפלגות? הפלגות מאפשרות לכם ולמשפחה שלכם לנפוש במלון של חמישה כוכבים ששט לו בים התיכון, בים הבלטי או בים הצפוני בסגנון הכל כלול ועוד הרבה יותר. הפלגות אלה מאפשרות פעילויות רבות על הסיפון ובבטן האוניה המותאמות למבוגרים ולילדים, כך שאתם זוכים בחופשה מדהימה עם ביקור בערים שונות לאורך ההפלגה והכל בלי להחליף חדרי מלון אפילו פעם אחת.

חופשת שייט באירופה כל הפינוקים

שייט במימי הים התיכון יכול להיות חופשה מדהימה. הספינות הללו הן ספינות ענק בתפוסה של 90 אלף טון ומעלה. מדובר על אוניות המסיעות כשלושת אלפי נופשים וכאלף אנשי צוות. מדובר על מאות חדרים עם מרפסות או חלונות המשקיפים לים, על בריכות שחייה, מתקני ספורט שונים, מרפסות שיזוף, משחקים מאורגנים למבוגרים ולילדים והמון שמש. בתוך הספינה תוכלו ליהנות משלל מסעדות בסגנונות אוכל שונים, ממועדוני ילדים ונוער המספקים פעילויות לפי הגילאים השונים וכיוצא באלה. המבוגרים יכולים ליהנות ממופעים שונים בלילה, ממועדוני לילה עם ריקודים ומוסיקה חיה ומקזינו. על הספינות יש חנויות שפטורות ממיסים, בוטיקים שונים וסיורים באונייה עצמה הכוללים כניסה לגשר הפיקוד של האונייה.
חדרי המלון הזה הם מאד מרווחים ולמשפחה עם ילדים ניתן להוסיף מיטה לילד בתוספת קטנה שאיננה מגדילה משמעותית את ההוצאה.

הפלגות באירופה – בים התיכון

הפלגות בים התיכון יש בכמה וכמה איזורים. ממש לידנו באיזור יוון יש הפלגות שיוצאות מנמלי ישראל – חיפה ואשדוד לכמה ימים של שייט בין איי יוון היפים. האוניות הללו אינן ענקיות, אך מעניקות לכם את כל שירותי ההפלגה שהוזכרו. ניתן להפליג עם אוניות אלה ליעד ספציפי ולאחר מכן לחזור עימן ארצה, וניתן לעשות שייט בין איי יוון, לרדת לכמה מהם במשך ההפלגה לטיול קצר וארוחה טובה במסעדה מקומית וכיוצא באלה.
הפלגות נוספות בים התיכון הם הפלגות באירופה המערבית. הפלגות אלה יוצאות בדרך כלל מברצלונה ויש צורך להגיע לעיר בטיסה הכלולה במחיר חבילת השייט. שייט באיזור זה כולל את ספרד, דרום צרפת ואיטליה וחלק מאיי הים התיכון הנמצאים באיזור זה כמו סיציליה, מלטה וכדומה.

הפלגות באירופה – הים הבלטי

הפלגות נוספות ניתן למצוא בים הבלטי. הפלגות אלה יוצאות לרוב מנמל קופנהאגן שבדנמרק. שייט זה כולל כמה מעריה היפות של צפון אירופה כמו סטוקהולם בירת שוודיה וסנט פטרבורג שברוסיה. האונייה שטה בים הבלטי המאחד בין מדינות סקנדינביה ואתם זוכים לבקר בצפון גרמניה, שוודיה, רוסיה ליטא ופינלנד. המראות מן הספינה הם מרהיבים והים שקט בדרך כלל. הפלגות אלה מיועדות גם לזוגות וגם למשפחות עם ילדים והירידה לסנט פטרבורג ולסטוקהולם מאפשרת הצצה לשתי ערים יפות ומלאות באתרים ובמקומות לבקר בהם. הפלגות לים הבלטי נערכות בחודשי הקיץ בלבד מפאת מזג האוויר הקפוא השורר באיזור זה של אירופה החורף.

שייט לאורך הפיורדים של נורווגיה

אחת ההפלגות המרהיבות ביותר באירופה זה שייט לאורך הפיורדים של נורווגיה. הפלגות באירופה אלו מיועדות לחובבי הטבע וההרפתקאות והן לוקחות אתכם למקומות בצפון הרחוק. שם תוכלו לראות דובים לבנים, כלבי ים וליוויתנים ענקיים. השייט לאורך חופי נורווגיה הפראיים חושפים אתכם לכמה מהמקומות הטבעיים היפים בעולם והכניסה לפיורדים עצמם היא חוויה בפני עצמה. בדרך תבקרו בכמה עיירות דייגים הנמצאות באיזור זה כבר מאות שנים ותוכלו ליהנות מתרבות מיוחדת במינה שנשמרה לאורך הדורות. גם שייט לאיזור זה נערך בחודשי הקיץ בלבד.

התגובות סגורות