אפר' 25

טיסות זולות לדוברובניק בדילים לשבועות

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיסות זולות לדוברובניק בדילים לשבועות
דורג על ידי דיאנה בתאריך 25.04.13
דירוג המאמר: 4.0

טיסות זולות לדוברובניק שבקרואטיה היא הזדמנות נהדרת לבקר ביעד הנופש הפופולארי ביותר בקרואטיה. דוברובניק היא עיר עתיקה בעלת נמל וחוף לים האדריאתי ויש בה מראות ציוריים של אדריכלות עתיקה ושפע אתרים מרתקים שתוכלו לבקר בהם. הרחוב הראשי של העיר, היא תעלה עתיקה שיובשה ובנוסף, יש בעיר גם כמה שערי כניסה שנבנו בתקופות עתיקות.

נצלו טיסות זולות לדוברובניק וצאו לחופשה מרתקת

ארמון ספונצה וקתדראלת מריה הקדושה, אזור העיר העתקיה והיסטוריה עשירה של כיבושים אשר הותירו את חותמם על העיר, הופכים אותה לאחד היעדים המרתקים באירופה. האי לוקרום שנמצא מול העיר העתיקה והנוף הציורי שיוצרים גגות הרעפים האדומים, מעצימים את הקסם של העיר המיוחדת הזו. בעת הביקור בה תוכלו לבקר גם במזרקת אונופריו המפורסמת ובגשר טוג'מן הנודע, שניצב בעיר בתור עדות לקדמה ופיתוח טכנולוגי המתקיימים דוברובניק לצד העתיקות. אם אתם מתכננים את חופשת השבועות, דוברובניק היא יעד מומלץ לביקור בתקופה זו של השנה.

 

דילים לשבועות לקרואטיה

את הביקור בקרואטיה מומלץ לתכנן לחודשי הקיץ. אם אתם מחפשים דילים לשבועות, מחכות לכם הצעות אטרקטיביות לטיסות זולות לדוברובניק ומומלץ לנצל אותן, מכיוון שבמהלך חודשי מאי ויוני, שורר באזור זה של הים האדריאתי מזג האוויר המושלם לטיולים ונופשים. פסל האביר אורלנדו ומבחר אתרי המורשת היהודית, שהושארו בעיר על ידי הקהילה היהודית העתיקה שהתקיימה בה במאה ה-14, יוסיפו נופח היסטורי ועניין לביקור בעיר.

 

\Dubrovnik Old Harbour by Will Clayton, on Flickr

ביקור באיים של דוברובניק במסגרת דילים

מלבד האתרים המעניינים של העיר, תוכלו לבקר בעת השהייה בדוברובניק גם באיים האלפיטיים שכוללים את האיים לוקרום, לופוד, שיפן וקולוצ'פ שמהווים כאן מוקדי משיכה עבור מי שמעוניין לחוות את הקרואטיה של פעם. רכשו דילים לשבועות לנופש באחד היעדים ההיסטוריים והמרתקים ביותר באירופה, העיר דוברובניק והאיים השוכנים לידה.

התגובות סגורות