יוני 03

טיול ייחודי לקוסטה ריקה

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול ייחודי לקוסטה ריקה
דורג על ידי גיבעון בתאריך 3.06.13
דירוג המאמר: 4.5

קוסטה ריקה ("חוף עשיר" בספרדית) מזמינה אתכם להגיע אליה עם טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה, וליהנות משפע האטרקציות שהיא מציעה לכם. תהיה לכם ההזדמנות לבקר בגן הפרפרים היפהפה של קוסטה ריקה, שליד מפלי לה פאז הנהדרים. מפלים אלו סמוכים לעיר סאן חוסה, שהיא עיר הבירה של המדינה המרכז אמריקאית. תוכלו להתרשם מהמקומיים בעלי ההיסטוריה המעניינת ולטעום מאכלים מקומיים שרק בקוסטה ריקה ידעו להכין לכם. זו סיבה מעולה ללכת על טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה.

Arenal Volcano - Costa Rica by Ardyiii, on Flickr

קוסטה ריקה – יעד בלתי נשכח

איזה יופי שיש לכם את ההזדמנות לבקר באזור ההררי של מונטה ורדה בקוסטה ריקה. טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה הרי יאפשרו לכם את הכול זה. עם מאמץ קטן של מציאת האופציה הטובה ביותר, תוכלו למצוא אחד ממבחר של טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה, שייקחו אתכם לג'ונגלים הנהדרים של המדינה, לראות קופי בר וחיות אחרות. הפארק הלאומי טורטוגוארו אף הוא מחכה לביקורכם, כדי להראות לכם מינים שונים ומעניינים של בעלי חיים טרופיים.

נופש מעולה בקרואטיה

מזרח אירופה היא אכן איזור מועדף על הישראלים לטיול בימות הקיץ המגיעים אלינו. טיסות זולות לקרואטיה זו ההזדמנות שלכם להגיע לרפובליקה היוגוסלבית לשעבר. זוהי מדינה יפהפייה, שופעת נופי מגוונים ויפים. תוכלו לבקר בשמורות הטבע של מפלי פליטוויצה, בעיר הקיט אופאטיה, בדוברובניק הנהדרת ובמקומות נוספים. טיסות זולות לקרואטיה הינן זמינות אולי יותר מכפי שאתם חושבים. טלפון קטן ואתם במרחק שעות ספורות משם.

המקום להגיע אליו בקיץ – קרואטיה

היעד לברוח אליו מהחום הישראלי המעיק – הוא קרואטיה. טיסות זולות לקרואטיה יביאו אתכם קרוב לעיר הבירה של המדינה – זגרב – היפה והעתיקה. תוכלו לבקר במוזיאונים, בפארקים ובכנסיות העתיקות שבה. טיסות זולות לקרואטיה הן ההזדמנות שלכם לעשות זאת ולהבטיח לעצמכם חופשה מרעננת ומרתקת לקיץ הזה.

התגובות סגורות