יוני 25

טיולים יוקרתיים לקוסטה ריקה

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיולים יוקרתיים לקוסטה ריקה
דורג על ידי קארין בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.0

הנסיעה לקוסטה ריקה היא נסיעה מופלאה המכניסה אתכם לאווירה של מרכז אמריקה הספרדית בסמוך לאי המפורסם קובה. קוסטה ריקה היא אי עצמאי שבו חיים כארבע וחצי מליון תושבים. האי מצטיין במזג אוויר נפלא ובחופים מעולים לגלישה ולספורט ימי אחר. המקומיים הם אנשים נחמדים ביותר ומסבירים פנים ורבים מן הישראלים המתארחים בקוסטה ריקה חוזרים אליה שוב ושוב.

Untitled

טיול יוקרתי לקוסטה ריקה

יש דילים מצויינים או טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה. דילים לקוסטה ריקה כוללים טיסה ומלון באחד המקומות הקסומים בעולם. חבילות נופש בקוסטה ריקה מאפשרות לכם ליהנות מכל העולמות – יש דילים מאד זולים ודילים יקרים יותר שיכללו מלונות טובים מפוארים יותר. המחירים מושפעים מרמת המקומות והמלונות ובמרחקם מן האטרקציות הנחשבות על האי. יש אטרקציות מיוחדות ומצוינות לילדים וכן מלונות חמישה כוכבים עם כל הפינוקים של מלון יוקרתי לשהייה רבת ימים ומפנקת ויש מלונות זולים יותר שישמשו אתכם כמוקד ליציאה החוצה. יש דילים המשלבים נופש עם טיולים ואטרקציות תיירותיות שונות. יש דילים המציעים לכם לשהות במרחק מה מהמרכז במחירים זולים יותר אבל עם תחבורה טובה לכל מקום. בירור אודות התחבורה באי ממקום למקום עשוי לחסוך לכם עוגמת נפש מיותרת כי לא תמיד התחבורה קלה ממקום אחד למשנהו.

טיולים יוקרתיים לקוסטה ריקה וקובה

טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה הם שונים מחבילות נופש ודילים שונים. בדרך כלל טיולים יוקרתיים לקוסטה ריקה משולבים עם ביקור בקובה השכנה והטיול מקבל ציביון מרכז אמריקני מיוחד. בשני המקומות מדברים ספרדית ובשני המקומות ישנם אתרים היסטוריים חשובים ומעניינים. סן חוזה היא עיר הבירה של קוסטה ריקה ומשם ניתן להגיע לכל מקום באי. בקובה תהנו מן העיר הוואנה ותוכלו לעשן סיגרים ענקיים במחירים מצחיקים והטיול ישלב עבורכם בין ביקור בעיר ובין אחד המקומות היפים בעולם הידוע כגן עדן לאוהבי הטבע. שילוב של תרבות אפריקנית, מקצבי מוסיקה דרום אמריקנים יחד עם יערות גשם ועולם צומח וחי עשירים כל כך, מייצרים לכם טיולים יוקרתיים או טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה כמו שלא ידעתם שאפשר.

 

למדריך הרשמי של קוסטה ריקה

 

התגובות סגורות