יולי 07

הפלגות עם יאכטה

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: הפלגות עם יאכטה
דורג על ידי לירון בתאריך 7.07.13
דירוג המאמר: 3.5

סרטים רבים אודות עשירים או מפורסמים מתרחשים על גבי יאכטות אלגנטיות ויפות. אבל האמת היא שלא צריך להיות עשיר או מפורסם כדי להפליג על יאכטה. כיום ניתן לשכור יאכטה לצורך הפלגות למקומות שונים ולמטרות שונות. הפלגות על יאכטה ניתן לעשות לאורך חופי הארץ עם ילד בר מצווה וכמה מחבריו הטובים, או לעשות הפלגות לאיי הים התיכון לכמה ימים של רומנטיות.

הפלגות לכל אירוע

Cruising on the Chesapeake by jeffweese, on Flickr

השכרת יאכטות נעשית לכל אירוע שתרצו. הפלגות ביאכטות ניתן לחבר לימי הולדת, לחגיגה רומנטית של שנת הנישואין הראשונה, לפינוק עובדים מצטיינים בחברה שלכם וכדומה. הפלגות נעשות בים הפתוח וניתן לצאת להפלגה של כמה שעות, להפלגת לילה ועד להפלגה של כמה ימים במסלולים שתבחרו בעצמכם.

שייט תעלות בהולנד

הולנד ידועה בתעלות המים הרבות שלה המשמשות כנתיבי תחבורה לכל דבר. תעלות בהולנד משמשות להעברת סחורות ונוסעים וניתן להגיע עימן כמעט לכל מקום במדינה קטנה זו. שייט תעלות בהולנד היא חופשה מיוחדת במינה בה אתם זוכים לצאת לטיול באיזורי הטבע והכפר של הולנד ולראות אותה מזווית אחרת, בקצב איטי ומרגיע ובאווירה חופשית. שייט תעלות בהולנד אורך כמה ימים וניתן לצאת לשייט כזה בזוג או עם המשפחה, עם קבוצת חברים וכדומה.

שייט תעלות בהולנד – סירה שהיא בית צף

שייט תעלות בהולנד אינו דומה לשייט ספינות בים התיכון או בים הבלטי. מדובר בספינות קטנות שמשמות כבית צף לכל ימי השייט. בעזרת הספינה תגיעו לכל המקומות ותוכלו לרדת לחוף לבקר במקומות ואתרים מעניינים, להסתובב בשווקים כפריים וליהנות מחיי טבע ונופים נפלאים. את הסירה אתם משיטים בעצמכם לאחר הדרכה קצרה, ואין צורך ברישיון סקיפר כדי לעשות זאת. אתם קובעים את המסלול ואת קצב ההתקדמות שלכם לאורך המסלול.

התגובות סגורות