מאי 08

שייט גולטים בקרואטיה

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: שייט גולטים בקרואטיה
דורג על ידי נעי בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 3.5

הגולט הינה ספינת מפרש עם שני תרנים. ישנם שני סוגים של גולטים הנקראים גולט וקטצ'. אף שכולם קוראים לספינות הללו בשם גולט יש הבדלים, בין שני סוגי הספינות בצורת הבניה של הספינה.
שייט גולטים בקרואטיה היא חוויה מאוד גדולה ומשאירה על המשייט הרגשה בלתי נשכחת. המים הצלולים בעלי הצבע הטורקיז עם צוות הנותן שירותים למשייט סקיפר, טבח ומתקנים לספורט ימי. שייט גולט אינו מתקיים רק בקרואטיה אלא באירופה כולה ניתן למצוא מקומות בהם משייטים אוהבי ספורט המים.

croatia by eGuide Travel, on Flickr

בישראל קיימות חברות המציעות ללקוחות שלהם שייט גולטים בקרואטיה ובמקומות אחרים באירופה. כבר מישראל מסדרת החברה ללקוח את כל הפרטים הנדרשים כדי לצאת לשייט. כמו כן נציג החברה נמצא בארץ אליה מתעתד המשייט להגיע ובמקרה של בעיה כלשהי אפשר להיעזר בו ולפתור את הבעיה.

שייט גולטים בכלל וגם שייט גולטים בקרואטיה אפשר לעשות באופן עצמאי. יציאה לים ועגינה בנמלי המדינות באזור מאפשרים מנוחה וחוויה חד פעמית. אפשר לעגון בים ולעשות כל מיני פעילויות ספורטיביות כמו צלילה, סקי מים וכו'.

שייט גולטים מתאים לכל בני המשפחה. משפחות אוהבות שייט יכולות לנצל את הזמן על המים כזמן איכות וקירוב בני המשפחה אחד לשני. גם שייט גולטים בקרואטיה הוא אפשרות לחופשה משפחתית שבסופה יזכור כל אחד מבני המשפחה את החוויה אותה עברו ביחד.

כדי לצאת לשייט גולטים צריך לאהוב את הים והאווירה בו. מי שאינו נמנה עם קהל אוהבי הים אל לא לצאת לשייט מאחר והחוויה המאוד מרשימה יכולה להיות עבורו חוויה קשה ולא ניתנת לתיקון. מי שאינו רגיל לשייט יכול לחוות הרגשה מאוד לא נוחה כולל קבלת מחלת ים.

קרוז

הקרוז היא דרך אחת לשייט תענוגות על אונייה המשמשת כמלון צף. ברחבי העולם יש חברות המארגנות שייט בקרוז. על האוניה יש את כל התנאים המאפשרים חופשה שקטה ומהנה. בריכות שחיה על סיפון האונייה, בארים ומועדון לילה לבילוי לילי, קאזינו לאוהבי ההימורים, מסעדות ובתי קפה וכן הפעלה לילדים בני כל הגילים.

השייט בקרוז מאפשר לאורחים להגיע לנמלי המדינות בהן עוברת האונייה לרדת ממנה, לסייר בעיר הקרובה ובאתרים החשובים הנמצאים באזור ולאחר סיום הסיור לחזור לאונייה ולהמשיך את הטיול.

לאחר שחוסל ענף אוניות הנוסעים בישראל חכרו אוניות חברות ספנות והן מקיימות שיוטי קרוז מישראל אל חופי ארצות אירופה השוכנות לחופי הים התיכון. בכל מדינה אליה מגיעה האוניה ועוגנת בה לצורך התארגנות להמשך השיוט יכולים האורחים לבלות יום כיף באזור.

ישנם תיירים ישראלים המגיעים לארצות הברית ומצטרפים לקרוז של כמה ימים ואיתו הם מגיעים למקומות אקזוטיים וחווים את חווית חייהם.

לפני היציאה לקרוז כדאי לבדוק את כל הפרטים הרלוונטיים על חברת הספנות המשיטה את האונייה ולבדוק גם בין החברות על עלויות הקרוז ומה מציעה החברה ללקוח.

ישנם פרסומים רבים בעיתונות הכתובה, באמצעי התקשורת ובאתרי האינטרנט השונים. גם מכתבי המלצה ותודה של לקוחות שהשתתפו בקרוז כדאי לשים לב אליהם. לפעמים מילת המלצה מאדם שחווה את החוויה קודם לכן חשובה שבעתיים מפרסום של החברה בעלת האינטרס המסחרי.

קהל היעד של היוצאים בקרוז הוא אנשים בין הגילאים 40-50. אבל גם משפחות עם ילדים מצטרפים לקרוז כדי לאפשר לילדים חופש תנועה ופעולה ללא חשש.

בחירת בילוי חופשה בקרוז צריכה להיבדק היטב לפני ההחלטה. מי שאינו אוהב את הים ואינו רגיל לשייט על אונייה יכול למצוא עצמו חולה במחלת ים ואת כל החופשה לבלות בתא.

 

התגובות סגורות