מאי 09

רוצים חופשה מהנה? נסו הפלגה ליעד בעולם

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: רוצים חופשה מהנה? נסו הפלגה ליעד בעולם
דורג על ידי עידית בתאריך 9.05.13
דירוג המאמר: 4.5

בשנים האחרונות אחד הענפים הפופולאריים בתיירות הישראלית הוא השייט. אלפי ישראלים עולים בכל שנה על ספינות, בין אם יאכטות קטנות ליעדים קטנים או חבילות ליעדים רחוקים, הכוללים טיול מאורגן, שייט, מעגנים, ירידה לחופים בערים וכפרים וכמובן מדריך, אוכל ואטרקציות. כך או כך, אחת הדרכים המעניינות לראות מדינות רבות בעולם – קרואטיה, יוון, אירלנד ועוד – היא באמצעות חבילת שייט איכותית. עד לפני מס' שנים קרוז או חבילת שייט היה נחשב למותרות, טיול יקר מאד, שרק אמידים יכלו להרשות זאת לעצמם. בשנים האחרונות נוצרו קונסטלציות תיירותיות המאפשרות הורדת מחירים ורבים יכולים לצאת היום לשייט, בלי לשבור את כל החסכונות.

alaska077, Alaska Cruise by jimg944, on Flickr

שייט לאלסקה

חבילת שייט – כל התענוגות של מלון נייח רק על הים!

אם אתם מדמיינים מלון איכותי, חמישה כוכבים דלוקס, עם כל הפינוקים ומתים כבר לנסוע אליו, תארו לכם שתוכלו לקבל הכל גם על הים במסגרת שייט? הפלגה איכותית במלון צף מאפשרת לכם לקבל הכל על האונייה. בין היתר: הופעות, בידור, בריכות, אוכל, תרבות, קזינו, שיזוף, ספא, אינטרנט, מה לא? היתרון של מלונות צפים, כלומר אוניית תענוגות, הם הניתוק ואוויר הים – שלא מקבלים בחופשה באילת נגיד, או בבולגריה, יוון ושאר עיירות החוף האטרקטיביות כל כך עבור הישראלים. פה אתם באמצע הים, בין אם בשייט תעלות באירופה, ובין אם בקרוז לאיים המלדיביים. תחושה מדהימה של אוויר ים היא חוויה שלא תסולא בפז.

חבילת שייט – התיירות ברמה הגבוהה ביותר

כמובן שביחד עם אוויר הים, מקבלים כאמור את כל האיכויות שיש גם על היבשה. כלומר קולינאריה ברמה גבוהה, טיפוח, ספורט, שיזוף, בידור ותרבות. בדרך כלל ברוב חבילות השייט יש עגינות באמצע, ואפשר לרדת לחוף במדינות בדרך. גם ביעד עצמו ישנן עגינות, ולכן בנוסף לתיירות ברמה גבוהה בים, אפשר להינות ממס' רב של יעדים איכותיים גם על היבשה.

 

התגובות סגורות