פבר' 25

שייט תענוגות או אולי מינכן?

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: שייט תענוגות או אולי מינכן?
דורג על ידי אולג בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 5.0

כדי להצליח בתחום השייט צריך לאהוב את את הים ולהקפיד על אימונים אוהבי הים יודעים שאחת הדרכים להירגע היא באמצעות שייט בסירה או אונייה. בשנים האחרונות הפך השייט הפך לספורט מקובל ואהוב על אנשים רבים.

שייט אפשר ללמוד בחוגים המתקיימים במועדוני הספורט הימי והתמדה לאורך זמן הביאה מספר ספורטאים מישראל להישגים בעולם ולזכייה במקום ראשון, מדליית זהב, באליפויות ובמשחקי האולימפיאדות.

בנוסף לספורט השייט יש גם שייט תענוגות. השכרת יאכטה לשייט בים הפתוח הפכה לאחת מדרכי בילוי של זוגות רבים ואחת האטרקציות לקיום אירוע שונה מאירועים שגרתיים.

Cruise Ship Marco Polo by David Stanley, on Flickr

שייט תענוגות באוניית פאר היא אחת הדרכים לבילוי חופשה על מלון צף. האונייה שטה בין נמלי הארצות שלחוף ים התיכון ובכל נמל בה עוגנת האונייה יורדים הנוסעים לטיול וחוזרים ללינה על האונייה.

שייט תענוגות הפך לאחת הדרכים לשילוב של נופש עם בילויים. בנוסף לבריכות שחיה על סיפון האונייה אפשר למצוא באוניית הפאר גם מסעדות, מועדוני לילה, קזינו ברים ועוד.

מינכן

מינכן היא אחת הערים הגדולות בגרמניה אליה מגיעים תיירים רבים במשך כל השנה. חבילות טוס וסע למינכן הפכו שיטה מקובלת לרבים מבין הישראלים המעוניינים להגיע לעיר והן גם דרך להוזלת הטיול מאחר ועלות החבילה כוללת כרטיס טיסה, מלון, השכרת מכונית וכרטיסי כניסה לאתרים השונים.

תוכנת מחשב נותנת את המידע הרחב ליעד במינכן, מועד היציאה והחזרה וכן עלות החבילה בזמן אמת. כל אחד יכול להצטייד באינפורמציה הרלוונטית לו, עלות חבילת טוס וסע למינכן זולה יותר מאשר רכישת פריטי הנופש כל אחד לחוד.

כדאי ורצוי לעשות השוואת מחירים לחבילות טוס וסע למינכן בין החברות הרבות המוכרות חבילות כאלה. השוואת המחירים תעזור להחליט איזה חברה מוכרת חבילת טוס וסע למינכן בתנאים המתאימים ביותר.

התגובות סגורות