פבר' 27

קרוזים ביוון

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

אחת מצורות החופשות שהפכו בשנים האחרונות אהובות במיוחד על ישראלים רבים הם קרוזים. קרוזים בים התיכון לאיי יוון הפך לאחד הפופולאריים ביותר כאשר קרוזים למערב הים התיכון גם הם מאד מבוקשים. קרוזים הם חופשה שניתן לנצל את כולה על גבי האונייה, לרדת בנמלים מסויימים ולסייר בערים המקומיות וגם לקחת קרוזים לאחד האיים ביוון להישאר שם כמה ימים של חופשה ולהצטרף לאוניה בדרך חזרה לארץ.

קרוזים ביוון – לכל המשפחה

אחת הסיבות שגולטים ביוון כל כך פופולאריות היא כי ההפלגה היא בשיטת הכל כלול, האוניות גדולות ומאפשרות לנוסעים להשתתף בהמון עיסוקים ופעילויות המתוכננים לגדולים ולקטנים. על ספינות אלה יש מועדונים לילדים ולבני הנוער ומדריכים היודעים להעסיק אותם לאורך ההפלגה כולה. יש בריכות שחיה, מתקני ג'קוזי גדולים, מרפסות שיזוף ומקומות לספורט. האוכל תמיד מזומן ותמיד בשפע. המופעים מרהיבים ויש קזינו.

קרוזים ביוון מישראל

מישראל עצמה יוצאים גולטים ליוון ויש העוברים גם בקפריסין. קרוזים אלה יכולים להיות לימים ספורים או לשבוע ויותר. בכל הפלגה יש מסלול קבוע ועגינה במספר איים ונמלים שבהם יכולים הנוסעים לצאת לסיורים מודרכים ולאכול במסעדות מקומיות. ניתן להישאר על הספינה ולא חייבים לרדת לחוף. בדרך כלל תהיה ההפלגה בשעות הערב והלילה ולקראת בוקר תעגון הספינה באחד הנמלים שבדרך ותאפשר לנוסעים לרדת לחוף לשעות היום.

קרוזים ביוון – בין האיים

קרוז מיוחד הוא קרוז העובר בין איי יוון השונים וניתן לקחת קרוז גם במערב אירופה בערים כמו ברצלונה, פירנצה וכדומה. קרוז כזה יתחיל בברצלונה שאליה תצטרכו להגיע בטיסה. קרוז בין איי יוון הא קרוז מאד מהנה ונתין לצאת להפלגה של כמה ימים ולילות ולהכיר את האיים משני הצדדים שלהם – מהיבשה ומהים.

התגובות סגורות