יוני 25

חולמים על חבילת נופש לבודפשט?

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: חולמים על חבילת נופש לבודפשט?
דורג על ידי גילי בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.0

יש אנשים רבים אשר מעוניינים לצאת לנופש מפנק בהונגריה, בדגש על בודפשט עיר הבירה. חלק מהאנשים אף עלו מהונגריה לפני שנים וכעת עורכים טיול שורשים, וחלק פשוט רוצים ליהנות ממדינה עם תרבות גבוהה, שהמחירים בה הם עדיין ולים יחסית לשאר מדינות אירופה. לכן, אתם רוצים לאתר בקלות חבילת נופש לבודפשט, אשר תכלול גם את הטיסה, וגם את בית המלון. עם זאת, כדי לבחור חבילת נופש לבודפשט, כדאי לקבל קצת מידע על הטיסות ובתי המלון בעיר, וכן על אטרקציות שונות, ולפני הכל – לדעת מתי בכלל כדאי לרכוש חבילת נופש לעיר הזו. מזג האוויר בבודפשט הוא הרבה יותר חורפי ממה שמוכר לכם בארץ. החורף בבודפשט הוא סגרירי וגשום. לכן, החל מחודש מרץ כדאי להתחיל ולהתעניין בנושא של חבילות הנופש, כדי שתוכלו ליהנות ממזג אוויר נוח ונעים. כמו כן, בקיץ גם הכמות של חבילות הנופש לבודפשט עולה באופן משמעותי – וזאת בשל הביקוש הגבוה, ולכן גם קל יותר לאתר מבצעים ודילים שונים בתחום.

Budapest by ParisSharing, on Flickr

מידע שחשוב לדעת על בודפשט

אם אתם רוכשים חבילת נופש לבודפשט, שימו לב לטיסה שלכם. בבודפשט יש נמל תעופה אחד שנקרא פריהגי ,שנמצא במרחק של יותר מ20 ק"מ העיר עצמה. חשוב מאד לציין כי התחבורה מנמל התעופה לעיר עצמה היא נוחה מאד, וההונגרים עשו עבודה מעולה בנושא. האוטובוס שיוצא מנמל התעופה יוצא לעתים קרובות, ומביא אתכם לעיר תוך זמן ממוצע של 20 דקות, כך שתוך זמן קצר יחסית אתם כבר תהיו ליד המלון שלכם. כמו כן, מנמל התעופה יוצאות לא מעט מוניות, במחירים נוחים מאד. קחו בחשבון כי חלק ניכר מנהגי המוניות אמנם אינם דוברי אנגלית שוטפת, אך אם תראו להם את שם המלון שלכם ותראו להם את השטר כדי לסכם על מחיר – לא תהיה שום בעיה.

כמובן שאם אתם רוכשים חבילת נופש לבודפשט, אתם גם רוצים להתארח במלון איכותי. המלונות של בודפשט ידועים לטובה במזרח אירופה, שכן הם מציעים מצד אחד איכות גבוהה מאד של אירוח, ומצד שני מדובר על מחירים נמוכים יותר באופן משמעותי. חלק ניכר מהמלונות גם יציעו לכם שאטלים מנמל התעופה באופן ישיר, וזה בהחלט שירות שכדאי לנצל.

 

טיפים כלליים על חבילות נופש למשפחות

כמובן שיש אנשים אשר מחפשים חבילה לבודפשט בשביל נופש משפחתי. חבילות נופש למשפחות הפכו להיות נפוצות מאד מאז תחילת שנות ה90, כאשר רמת החיים בישראל עלתה, ומשפחות רבות החלו לנסוע לחו"ל לחופשות משותפות. הנופש המשפחתי שונה מאד מנופש זוגי או נופש עם חברים, משום שעליכם לדאוג בין השאר גם לתעסוקה עבור הילדים שלכם.

חשוב מאד לרכוש חבילות נופש למשפחות אשר יתאימו לילדים שלכם מבחינת היעדים. יש מדינות שנחשבות ידידותיות מאד לילדים – כמו ספרד, איטליה, צרפת, הולנד ואנגליה. מדינות אלו כוללות כמות גבוהה מאד של אטרקציות לכל המשפחה, והילדים נהנים בהן מאד. עם זאת, כמעט בכל מדינה אירופאית תוכלו למצוא אטרקציות מתאימות לילדים.

נפתחים ליעדים חדשים

בשנים האחרונות, אפשר למצוא חבילות נופש למשפחות גם ליעדים חדשים, שבעבר נחשבו פחות מתאימים, אך היום הם מהווים חוויה מדהימה לכל המשפחה. כך למשל, אתם תוכלו לאתר חבילות נופש למשפחות לתאילנד – שכן ילדים נהנים מרכיבה על פילים לא פחות משהם נהנים מביקור בדיסנילנד. יש היום גם חבילות נופש שמיועדות למשפחות שיוצאות לטיול במדינות אפריקה, בדגש על ביקורים במתחמי הספארי הגדולים – שכמובן מושכים את הילדים. לכן, אתם יכולים להיות פתוחים ליעדים שונים, וכמובן להתייעץ עם הילדים שלכם בנוגע לבחירת היעד.

התגובות סגורות