אפר' 09

אל על טיסות

בקטגוריה כללי

שם המאמר: אל על טיסות
דורג על ידי שוקי בתאריך 9.04.13
דירוג המאמר: 4.0

אל על, חברת התעופה הלאומית, מטיסה מדי יום נוסעים רבים ליעדים שונים ברחבי הגלובוס ומחזירה ישראלים ותיירים מהעולם לישראל.

זה שהישראלים בוחרים באל על לטיסות, זה די ברור. אבל רבים מבין הנוסעים מארצות רבות בוחרים לטוס באל על בעיקר בגלל הביטחון שבטיסות.

מאז החלו מחבלים לחטוף מטוסים, וביניהם גם מטוסי אל על, הוקמה יחידה בחברת התעופה האחראית על הביטחון. בחברות התעופה נחשבת אל על לטיסות הבטוחות ביותר. בכל טיסה של אל על מצטרף לצוות הדיילים ואנשי המקצוע האחרים מאבטח אחד או יותר שתפקידו לשמור על בטחון הנוסעים.

חברות תעופה זרות, בנוסף ליתר חברות התעופה בארץ, לקחו את חברת התעופה אל על כמודל וראו בהוספת מאבטחים לטיסות בהצלחה ואף הן הוסיפו לצוות אנשי אבטחה.

טיסות אל על לארצות הברית במשך כל השנה ובפרט בתקופת חגי ישראל מלאות בנוסעים מהמגזר החרדי שטסים מישראל לארצות הברית ולהיפך לחגוג את החגים. אף כי מחירי הטיסות באל על יקרות יותר מאשר טיסות בחברות תעופה אחרות בוחרים רבים לטוס באל על מאחר והאוכל המוגש הוא כשר ועל פי הזמנה מראש אפשר לקבל ארוחות עם הכשר של "גלט כושר".

בנוסף, בחגי ישראל כשחסידים רבים טסים לאוקראינה כדי להשתטח על קיברו של הרבי מאומן מוסיפה אל על טיסות ללוח הטיסות הרגיל שלה כדי לאפשר לחסידים רבים ככל שאפשר לטוס איתה.

בעונת הקיץ, עונת התיירות ברוב העולם, מפעילה אל על טיסות רבות בכל יום לכל מיני יעדים ובעונת החורף, תיירות החורף, אף כי יש מספר קטן יותר של תיירים, מפעילה אל על טיסות שבועיות וסדירות.

טיסות לאוקראינה

אוקראינה נחשבת למדינה היפה ביותר מבין כל מדינות הגוף הסובייטי לשעבר. הטיסות לאוקראינה הפכו מקובלות מאז עלו לישראל רבים מבין יהודי המקום והם שבים ומבקרים בארץ מולדתם יחד עם בני משפחתם שהוקמו בישראל.

Kiev, Easter 2005 by dmók, on Flickr

הורים מבוגרים לוקחים את ילדיהם ונכדיהם לטיול שורשים למקומות בהם גדלו ובהם חיו עד עלייתם לארץ. המקומות הרבים האתרים והאטרקציות מאפשרים לתיירים רבים להגיע בטיסות לאוקראינה לשלב טיול ונופש בארץ היפיפייה.

חברות התעופה הישראליות מקיימות טיסות לאוקראינה מדי שבוע, באופן קבוע ובצורה סדירה. הטיסה אינה קשה ויחסית קצרה והיא מאפשרת לאנשים מבוגרים ולילדים להגיע לביקור במדינה.

עד פרוק הגוש הסובייטי ונפילת ברית המועצות לא היתה אפשרות לבקר באוקראינה, כמו ביתר ארצות הברית. מאז ששערי המדינות נפתחו מגיעים תיירים רבים לבקר ולטייל בכל האזור עובדה שאפשרה לחברות התעופה מכל העולם לפתוח קווי טיסות לאוקראינה בתדירות גבוהה.

חברות התעופה ומשרדי הנסיעות מציעים מבצעים לתיירים הכוללים כרטיסי טיסות לאוקראינה במחירים שונים. כמו כן אפשר למצוא על הטיסות לאוקראינה גם קבוצות של תיירים שמגיעים לביקור בארץ זו במסגרת טיולים מאורגנים.

גם קבוצות מאורגנות של תיירים וחסידים יוצאות בטיסות לאוקראינה לביקור בקברי צדיקים שגולת הכותרת של הטיול היא תפילה בקבר הרבי מאומן.

בתקופת חגי תשרי מרבים חסידים רבים להגיע בטיסות לאוקראינה כדי להשתטח על קברו של הרבי מאומן.לאור הביקוש הגדול מגבירות חברות התעופה את הטיסות לאוקראינה ומוסיפות טיסות נוספות על הטיסות הקבועות, ולמרות זאת כל הטיסות הן בתפוסה מלאה.

לא רק בני משפחה החוזרים לאוקראינה במסגרת טיול שורשים או ביקור משפחות ולא רק חסידים המגיעים לקברי צדיקים גם תיירים אוהבי טיולים מצאו באוקראינה יעד תיירות והם מגיעים בהמוניהם לאוקראינה ולעיתים אף משלבים טיולים במדינות נוספות באזור.

אפשר למצוא באוקראינה עתיק לצד מודרני. ארכיטקטורת הבנייה מעניינת והנופים והיערות מאפשרים לאוהבי הטבע לטייל וליהנות מהנוף.

 

התגובות סגורות