מרץ 03

הפלגות באירופה או נופש בקלאב מד קנקון

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

אפשרויות הנופש העומדות בפניכם באביב ובקיץ הקרובים הן רבות ומגוונות. שתיים מן המומלצות השנה הם הפלגות שונות באירופה או חופשת הכל כלול במועדון קלאב מד בקנקון. קנקון נמצא בחצי האי יוקאטאן שבחוף הדרום מזרחי של מקסיקו והמועדון של קלאב מד נחשב לאחד המקומות הטובים יותר לנופש במקום. קנקון מתמלאת בסטודנטים אמריקנים בחופשת הקיץ שלהם ויש לקחת שאת בחשבון כשמזמינים מקומות במקום. למי שמחפש חופשות קרוב יותר לבית יוכל לעשות קרוזים באירופה בים התיכון, בים הבלטי, באיזור הפיורדים של נורווגיה וכן על נהרות אירופה הגדולים כמו הריין והדנובה.

קלאב מד קנקון

קלאב מד קנקון ממוקם קרוב למרכז העיר בקצה המפרץ שבחוף הדרום מזרחי של מקסיקו בחצי האי יוקאטאן. באיזור שני חופים מקסימים של חול לבן. האחד מיועד להתרגעות ולשיזוף בלבד ללא פעילות וספורט ימי, ואילו השני מצוי במזרח המועדון והוא משתרע לאורך של חצי קילומטר לאורך הים. קרקעית הים בקנקון מכוסה בשונית אלמוגים מרהיבה והחוף שוקק בפעילות ספורטיבית רבה. המועדון משופע בצמחייה מקומית של היביסקוס, קקטוסים שונים ודקלים מלכותיים. בקרבת המועדון נמצאים גם כמה מאתרי תרבות המאיה המבוקשים ביותר באיזור.

קלאב מד קנקון – פעילויות שונות

אחת הפעילויות המומלצות במועדון ובסביבה היא צלילת עומק עם בלונים באיזורי הלגונה. יש במועדון קלאב מד קנקון פעילות ספורטיבית רבה החל ממגרש גולף עם 18 גומות שפעיל כל הזמן, בריכות שחייה לגדולים ולילדים, פעילויות לילדים שמאורגנת לפי גילאים, פעילות טרפז, גלישת רוח, שייט קיאקים, סקי מים, טניס, פינג פונג, כדורת וכיוצא באלה. המקום ידוע גם בתחרויות החוף שבו – כדורעף חופים, כדורגל חופים וכיוצא באלה. המועדון כולל גם מרכז ספא עם חדרי טיפולים פרטיים וחדרי טיפול לזוגות ומתקני ספא שונים. גם רכיבה על סוסים תמצאו במועדון זה וגם סדנאות יצירה לילדים.

בתוך המועדון קיים מועדון אקסקלוסיבי השמור ללקוחות 5 המזלגות של קלאב מד והוא כולל יחידות אירוח יוקרתיות יותר, בריכת שחייה פרטית, בר משקאות חופשי וגישה לכל הפעילויות של המועדון.

הפלגות באירופה

למי שמחפש חופשה יותר קרוב לבית ובאווירה אחרת מומלץ להזמין הפלגות באירופה באחד משלושת בדרכים הבאות: הפלגות באוניות פאר בים התיכון, הים הבלטי או לאורך הפיורדים של נורווגיה. הפלגות באירופה לאורך הנהרות הגדולים שביבשת – הדנובה והריין, ובנוסף תוכלו להזמין לעצמכם הפלגות בספינות קטנות ופרטיות על גבי התעלות של אירופה ואנגליה. כל שלושת הצורות הללו מבטיחות לכם נופש מקסים באווירה אחרת ממה שהכרתם בחופשות עד היום.

הפלגות באירופה – הים הבלטי

הפלגות בים הבלטי הן בדרך כלל לשמונה לילות והן יוצאות מקופנהגן שבדנמרק. חבילת נופש של הפלגות באירופה אלו כוללות טיסה לדנמרק, את ימי ההפלגה ואת החזרה ארצה בטיסה. הפלגות לים הבלטי הן חופשות משולבות של נופש עם התרגעות על הסיפון והשתתפות בכל אחת מן האטרקציות שהאנייה מציעה לכם. זאת בנוסף לביקור בכמה מהערים היפות של צפון אירופה כמו סנט פטרבורג וסטוקהולם בירת שוודיה. האוניה עצמה כוללת א מרכיבי הנופש הנחוצים כדי להנעים את הזמן שלכם כמו: מסעדות שונות ופאבים רבים, מופעים שונים לאורך ההפלגה, קזינו, חנויות פטורות ממיסים ופעילות ענפה לילדים בגילאים שונים. הפלגות באירופה מאד מתאימות למשפחות עם ילדים ואלה מקבלים תשומת לב מיוחדת מן הצוות שבאונייה. בנוסף לפעילות ולאטרקציות שעל האונייה תוכלו לרדת עם הילדים לכל אחת מהערים הללו ולסייר עם הדרכה מקצועית ואכילה במסעדה מקומית.

התגובות סגורות