יוני 25

לתכנן חופשה יוקרתית למשפחה

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: לתכנן חופשה יוקרתית למשפחה
דורג על ידי הדס בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.0

אם אתם מעוניינים לצאת לטיולי משפחות כדאי שתתארגנו ותתחילו להבין בפני מה אתם עומדים. חופשה עם המשפחה ניתן לעשות בכמה דרכים עיקריות: חופשה או נופש באחת מערי אירופה הקלאסיות, חופשה או נופש בים התיכון לצרכי התרגעות, חופשה עם המשפחה במקומות או אתרים היסטוריים או חופשה במקומות אקזוטיים המיועדים לטיולים עם כל המשפחה. לא משנה כמעט לאיזה מקום תרצו להגיע או לקחת את המשפחה איתכם במסגרת טיולי משפחות, תמיד יש לכם כמה אופציות לארגון החופשה – בעצמכם או בחופשה יוקרתית – כזה בו לא חוסכים על הפרטים הקטנים. כדאי לתכנן את הנסיעה הזו כשנה מראש, כדי לסגור את כל הפרטים הקטנים: מדובר בטיול יקר, שיש לחסוך אליו, כי כשאתם כבר בטיול (עם כל המשפחה) מדובר בטיול מאורגן שלא חוסכים בו שקל.

Invesco Field Family Tour by Groupon, on Flickr

יתרונות טיולים יוקרתיים בחו"ל

דילים לחו"ל הם מתכון לחופשה זולה וטובה כמעט בכל מקום וגם למציאת חופשה יוקרתית. דילים לחו"ל מאפשרים לכם להתארגן מספיק זמן מראש כדי שתזכו למחירים נמוכים בעת ההזמנה, הם מאפשרים לכם ליהנות ממקום אחד ברמה שתבחרו ולאורך הזמן שתרצו. דילים אלה הם סגורים וברגע שבחרתם את הדיל המתאים לכם לא תוכלו לשנותו. דילים לחו"ל יש לכל מקום שתעלו על הדעת החל מאיי יוון הקסומים, ערי אירופה הגדולות, אזורי טיולים כמו הרי הפירינאים או מקומות במזרח אירופה כמו וורנה שבבולגריה וכדומה. כמובן מדובר גם בטיול, ולא משנה מה ארכו (תלוי בתקציב שלכם) שבו מרגישים כמו משפחת אצולה: כל המשפחה מוציאה את מיטב כספה על הטיול של החיים, ללא חסכון על שום פרט. זה יתרון עצום של חוויה חד פעמית (אך גם לא זולה, לכן רצוי להתכונן מראש…).

טיולים יוקרתיים למשפחות

צורה שנייה של חופשה היא טיול מאורגן. טיולים מאורגנים יש לכל סוגי האנשים: לבודדים, לזוגות, לקבוצות מאורגנות ולמשפחות. חופשה משפחתית מאורגנת כשמה כן היא– מאורגנת מהתחלה ועד הסוף. טיול מאורגן מתחיל בשדה התעופה בן גוריון ומסתיים שם. טיול מאורגן כולל את כל המלונות, האוכל, כניסה לכל האתרים השונים בדרך, מדריך טיולים בשפה העברית וכל מה שאתם זקוקים לו. טיול מאורגן כולל תוכנית מסודרת לכל יום ואתם יודעים בדיוק היכן תהיו ומתי. טיול מאורגן מיועד לאנשים שאוהבים סדר ובטחון. טיולים מאורגנים יש לכל מקום בעולם החל מקפריסין הקרובה ועד לאלסקה הרחוקה.

 

טיולי משפחות לאיטליה

התגובות סגורות