אפר' 18

טיול מאורגן לסרי לנקה וטיולי משפחות לסין

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול מאורגן לסרי לנקה וטיולי משפחות לסין
דורג על ידי גלן בתאריך 18.04.13
דירוג המאמר: 4.0

טיול מאורגן לסרי לנקה היא הזדמנות נהדרת להכיר את המדינה שממנה יוצאים רוב האבנים היקרות שנכרות על פני כדור הארץ. בנוסף, טיול כזה גם יאפשר לכם להכיר את החיים הכפריים של תושבי המדינה אשר חיים באורח חיים מסורתי המאפיין את מדינות העולם השלישי. ביקור בחופי הים המהנים של סרי לנקה ובאתרי הנופש הממוקמים בהם, יהוו את החלק המפנק של הטיול וביקור בעיר הבירה קולומבו יאפשר לכם להציץ על הצד המודרני של המדינה.

 

Sri Lanka by S J Pinkney, on Flickr

מתי הכי כדאי לבקר בסרי לנקה וכמה ימים אורך הטיול

בדומה להודו שכנתה, סרי לנקה לוהטת ברוב ימות השנה. החודשים המומלצים ביותר לביקור בה הם חודשי החורף, אז יש כמות קטנה מאוד של משקעים והלחות נמוכה מאשר בשאר חודשי השנה. טיול מאורגן לסרי לנקה אורך בין שבוע לשבועיים, בהתאם למסלול שתבחר. לא משנה איזה מסלול בחרתם, חברת התיירות תארגן את הכול ותדאג שיהיה לכם נעים ונוח במהלך הטיול. טיולים לסין המוצעים על ידי חברות התיירות הישראליות, יכולים להתאים כמו למטיילים בוגרים וכך גם לטיולי משפחות עם ילדים.

מה כוללים טיולי משפחות לסין

ראשית, יש להבין, כי חברה אשר מתמחה בארגון טיולי משפחות, דואגת לצרכי כל המטיילים עימה ובמיוחד לצרכים הייחודיים של המשפחות. זה מתבטא בכך שבתוך מסלול הטיול יהיו כלולים אתרים שיהיו מרתקים גם לילדים וכי בכל מקום אליו תגיעו, גם לילדים יהיה מעניין. אתרים של טיולי משפחות לסין הם אתרים היסטוריים כמו החומה העתיקה ואתרי טבע בעלי מראה מרהיב כמו מחוז סצ'ואן.

מה תעשו בטיול

במהלך טיולי משפחות לסין, שטים בנהרות ומבקרים במערות, עולים לתצפיות גבוהות, מבקרים בטרסות האורז וגם באתרי לוחמי הטרה קוטה. בנוסף, מבקרים בחומה הסינית וגם באתרים המרתקים של שנחאי ובייג'ין.

התגובות סגורות