מאי 28

טיסה לקייב

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיסה לקייב
דורג על ידי אלכס בתאריך 28.05.13
דירוג המאמר: 4.0

קייב העיר הגדולה והבירה של אוקראינה בצפון המדינה על גדות הנהר דנייפר. מבני העיר מושעים אליה תיירים רבים מכל העולם וגם מישראל. חלק מעולי ברית המועצות לשעבר הם ילידי אוקראינה שלעיתים חוזרים לבקר בה כדי לפגוש את בני המשפחה שלהם והחברים שנותרו מאחור. ליושבים במטוס בטיסה לקייב מתגלה יופייה המיוחד של העיר על מבניה הייחודים והארכטיקטורה שרק בקייב אפשר לראות.

Kiev, Ukraine by VasenkaPhotography, on Flickr

בעיר אתרים היסטוריים רבים פארקים גדולים וכן אנדרטה לזכר היהודים שנספו במלחמת העולם השנייה בבאבי יאר, בטיסה לקייב אפשר למצוא לעיתים ניצולי שואה שארית היהודים שנותרה לאחר ההוצאה להורג של יהודי קייב והקבורה בקבר אחים בבאבי יאר.
הטיסה לקייב מישראל אורכת כ-5 שעות והיא ישירה מתל אביב לקייב. ישנן מספר טיסות בשבוע לאורך כל השנה. משפחות רבות ילידי המקום מגיעות עם ילדיהם (שנולדו בארץ) כדאי להראות להם איפה גדלו וחיו הוריהם.

איירו פלוט רוסיה

אייר פלורט רוסיה הינה חברת התעופה הלאומית של רוסיה המטיסה את מטוסיה ליעדים שונים בעולם. מאז נפתחו שמי רוסיה לנחיתת מטוסים של חברות תעופה שונות מהעולם נערכו הסכמי תעופה בהם נכללה גם חברת אייר פלורט רוסיה.
גם ישראל חתמה עם רוסיה על הסכם תעופה ולאחרונה מתקיים קו תעופה בין מוסקבה לישראל. מספר פעמים בשבוע נוחתת חברת התעופה הלאומית של ישראל בשדה התעופה של רוסיה ומטוסי אייר פלורט רוסיה עושים זאת בשדה התעופה של ישראל.
בנוסף לטיסות היומיות הנוחתות בשדה התעופה בן גוריון מפעילה אייר פלורט רוסיה גם שתי טיסות שבועיות שנוחתות בשדה התעופה של עובדה. תיירים רבים מרוסיה מגיעים לארץ בעיקר כדי ליהנות מהשמש הטובה של אילת ולכן הנחיתה מתבצעת בשדה התעופה של עובדה.

התגובות סגורות