פבר' 19

טיסה לניו יורק – חופשה תוססת

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיסה לניו יורק - חופשה תוססת
דורג על ידי Byb בתאריך 19.02.13
דירוג המאמר: 4.0

ניו יורק היא העיר השנייה בגודלה בארצות הברית והמאוכלסת ביותר. בעיר חמישה רובעים מנהטן, קווינס, ברוקלין, ברונקס וסייטן איילנד. הרובע שבו רוב התיירים מבקרים הוא מנהטן. גודל כל רובע הוא כגודל מדינה נפרדת מספר תושבי חמשת הרובעים מגיע ללמעלה משמונה מיליון אנשים.

הטיסות לניו יורק מגיעה ישירות מכל העולם לשדות התעופה קנדי, ניו ארק ליברטי ואחרים. טיסות מסודרות מישראל לניו יורק יוצאות כמה פעמים בשבוע והן בעונת החופשות והתיירות מלאות עד אפס מקום.

נוסעים רבים מגיעים בטיסה לניו יורק ומשם לוקחים טיסה פנימית ליעד המבוקש. אפשר להוזיל את הטיסות לארצות הברית ולניו יורק ברכישת כרטיס טיסה בדקה ה-90. אפשרות נוספת היא לרכוש כרטיס טיסה עם חניית ביניים במדינה כלשהי באירופה ומשם להמשיך לניו יורק.

ניו יורק היא עיר תוססת בעלת מקומות רבים לביקור בהם וביניהם פסל החרות, בנין האו"ם, האמפייר סטייט בילדינג, ועוד רבים. ביקור בעיר נותן הרגשה שכאילו אתה נמצא בעולם אחר. כמו כן בעיר הרבה מוזיאונים ופארקים. אין אפשרות לבקר בניו יורק מבלי לשוט לאי עליו מוצב פסל החרות שניתן לארצות הברית כמתנה מצרפת.

New york skyline by rakkhi, on Flickr

אתר הגראונד זירו הוא אתר הנצחה לנופלים באסון מגדלי התאומים בשנת 2001. זהו אתר בו חייב כל תייר המגיע לניו יורק לבקר בו ולהביע את הזדהותו עם העם האמריקאי. אסון שנדמה שאף אחד בעולם לא יוכל לשכוח אותו.

חברת התעופה הישראלית, אל על , מציעה לנוסעיה חבילות נופש בניו יורק שבנוסף לטיסה לניו יורק וחזרה כוללות גם מלונות בניו יורק מהטובים ביותר.

תייר המגיע מישראל לניו יורק בפעם הראשונה הוא פעור פה. הרחובות הרחבים, תחבורת הרכבות התת קרקעיות איתן אפשר להגיע לכל מקום ולכל רובע מרובעי העיר העובדות יומם ולילה במשך כל ימות השבוע והבתים הגבוהים. תופעות שאין אותן בישראל.

הטיסות לניו יורק הן התחלה של חופשה קסומה עם חוויות אותן ניתן לחוות אך ורק בארצות הברית ובניו יורק בפרט. אלה המגיעים בטיסה לניו יורק בפעם הראשונה היא לא תהיה הפעם האחרונה. האטרקציות ומקומות הבילוי הרבים מצריכים ביקור חוזר.

ניו יורק היא גן עדן לחובבי הספורט. חוויה בלתי נשכחת לחובבי הספורט היא צפייה במשחק של שתי קבוצות הבייסבול המובילות באמריקה. יש חבילות טיסה ונופש, שנמכרות על ידי חברות התעופה, הכוללות גם כרטיס כניסה לאחד המשחקים. חובבי הספורט בוחרים להגיע לניו יורק בהתאם לתאריכים בהם מתקיימים משחקי ספורט חשובים.

בגלל מספרן הרב של טיסות לניו יורק היוצאות מישראל לארצות הברית, במשך כל השנה, ללא קשר לעונת התיירות, יש אנשים הטסים לרגל עסקים ומשלבים באותה הזדמנות גם הנאה וחופשה.

חובבי מחשבים וטלפונים מוזמנים לבקר בבית התפוח הממוקם מול הכניסה לסנטל פארק בו ניתן לראות מקרוב את כל הפיתוחים העדכניים ביותר בתחום המחשבים, טלפונים והטבלט.

אוהבי מופעים מגיעים באמצעות טיסה לניו יורק במיוחד כדי לצפות בהצגות המועלות על במות ברודווי. עונת החורף בניו יורק קשה הטמפרטורות יורדות אל מתחת לאפס ושלג יורד והקור עז. קצת קשה לטייל בימים אלה וזה הזמן הטוב לרכוש כרטיסים לסרטים המוצגים בה ולהופעות והצגות בברודווי.

כדי ליהנות עד הסוף בעיר צריך גם לאכול. מסעדות רבות מפוזרות בכל רחוב ורחוב של ניו יורק. שומרי המסורת בין תיירים המגיעים מישראל יכולים למצוא מגוון רחב של מסעדות המגישות אוכל כשר. יש מסעדות עם אוכל מכל העולם כולל מסעדות של ישראלים שקבעו את גורלם בניו יורק.

יהודים רבים חיים בניו יורק וביניהם גם ישראלים רבים שבחרו להשתקע ולעבוד בארצות הברית.

התגובות סגורות