פבר' 28

טיסות לניו יורק וללונדון

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

השנה תוכלו לצאת לאחד משני היעדים המבוקשים ביותר בעולם התיירות – ניו יורק ולונדון. ניו יורק היא ללא ספק מרכז העולם המערבי והיא כוללת כמה מן האטרקציות המפורסמות ביותר בעולם. לונדון לעומתה היא אחת הערים הגדולות באירופה והיא נחשבת לאחת הערים המתויירות ביותר בעולם על שלל המוזיאונים והגלריות שבה וכל סמלי בית המלוכה והאמפריה הבריטית שאיננה עוד.

טיסות לניו יורק

טיסות לניו יורק יוצאות מהארץ בכל יום ולעיתים כמה פעמים ביום. ישנן מספר חברות תעופה הטסות לניו יורק בטיסות ישירות העורכות כ 11 שעות, ויש חברות תעופה אחרות המגיעות לניו יורק לאחר שעשו חניית ביניים באירופה. מחירי הכרטיסים לניו יורק נעים בין אלף לאלף וארבע מאות דולר בממוצע. התקופה הטובה ביותר לבקר בניו יורק הן עונות המעבר באביב ובסתיו, אך גם בקיץ העיר מלאה בתיירים מכל העולם.

טיסות לניו יורק – אטרקציות ללא סוף

ניו יורק נחשבת ובצדק למרכז התרבותי והפיננסי של העולם וככזו היא מוקד משיכה ענק לתיירים מכל העולם. טיסות לניו יורק מביאות אתכם לשלל אטרקציות כמו פסל החירות, ביקור בבניין האמפייר סטייט, גראונד זירו, אליס איילנד, מוזיאונים ענקיים לאומנות, טבע ומדע, שפע של גלריות אמנות, תיאטראות משובחים עם מיטב מחזות הזמר של העולם וכיוצא באלה.

טיסות ללונדון – בירת אנגליה

טיסות ללונדון מביאות אתכם לעיר צבעונית ותוססת שבה תוכלו לאכול במסעדות מכל העולם אוכל משובח. לונדון ידועה כמרכז התיאטרון של העולם ובמוזיאונים שלה תוכלו להסתובב שעות וללמוד על תרבויות עתיקות ועל אמנויות נכחדות. לונדון היא עיר שמומלץ לבקר בה בקיץ ובעונה זו תוכלו למצוא אין ספור טיסות ללונדון. גם טיסות ישירות וגם טיסות שכר רבות.

התגובות סגורות