פבר' 25

איך להוזיל את הטיסות לניו יורק ומוסקבה

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: איך להוזיל את הטיסות לניו יורק ומוסקבה
דורג על ידי בנימין בתאריך 25.02.13
דירוג המאמר: 5.0

ניו יורק, אחת הערים הגדולות בעולם, שאליה מגיעים מיליוני תיירים בכל שנה. טיסות לניו יורק מכל שדות התעופה בעולם וגם מישראל נוחתות באחד משלושת שדות התעופה המפורסמים של העיר.

הטיסות לניו יורק הפכו בשנים האחרונות מקובלות יותר. מספרן של הטיסות השבועיות היוצאות מישראל לניו יורק מאפשרות לישראלים רבים לנפוש בניו יורק.

אפשר להוזיל את הטיסות לניו יורק באם רוכשים כרטיס טיסה עם עצירת ביניים. כלומר, טסים ליעד כלשהו באירופה ומשם ממשיכים בטיסה ישירה לניו יורק.

New York # by Tanzen80, on Flickr

אנשי עסקים שיש להם קשרים עם תעשיינים בניו יורק מנצלים את הטיסות הסדירות, יוצאים על טיסות לניו יורק לאחר סיום הפגישות חוזרים בטיסה לישראל (לפעמים הם שוהים בארה"ב יממה בלבד).

הטיסות לניו יורק וחזרה לישראל בתדירות גבוהה מאפשרת לבני משפחה לבקר את קרוביהם ולקיים קשר רציף בין שתי המדינות.

טיסה למוסקבה

טיסות סדירות יוצאות מישראל למוסקבה במשך כל השנה. מוסקבה שהפכה ליעד טיסות מאז העלייה המסיבית מברית המועצות לשעבר של עולים רבים לישראל.

לוח הזמנים של הטיסה למוסקבה משתנה בהתאם לעונה. מן הסתם בעונת התיירות, הלא היא עונת הקיץ, עונה בה רבים יוצאים לחופשות שנתיות לוח הזמנים צפוף יותר מאשר בעונת החורף.

רבים מבין ילידי מוסקבה שבים לביקור בעיר בעצמם או יחד עם בני משפחותיהם. טיסה למוסקבה אורכת כארבע שעות. משדה התעופה יש תחבורה ציבורית למרכז העיר ובתוך העיר אפשר להגיע לכל אתר ומקום בילוי בעזרת תחבורה הפועלת במשך כל היממה.
תיירים רבים מגיעים למוסקבה בגלל ההיסטוריה המפוארת שלה והאתרים הרבים שהיא מציעה למבקרים בה. מאז סיום הקומוניזם הפכה מוסקבה לעיר מערבית מודרנית ולעיר מסחר ותיירות ברמה הגבוהה ביותר.

למגיעים בטיסה למוסקבה מתאפשרת חוויה של עושר לצד עוני. העיר התפתחה והוקמו בה בתי מלון ומרכזי קנייה רבים לצד שכונות שנשארו מאחור.

התגובות סגורות