אוג' 11

טיסות לטורונטו

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

כעיר הגדולה והמיושבת ביותר בקנדה מושכת טורונטו תיירים רבים מכל העולם. בין תושבי העיר יש המעריכים כ-200 אלף יהודים ו-50 אלף מביניהם הם ישראלים.

לקראת חגי ישראל מגיעים ישראלים רבים בטיסות לטורונטו לבקר את בני משפחותיהם המתגוררים בעיר. חופש הדת מאפשר גם ליהודים מסורתיים או חרדים להגיע ולחגוג את החגים בטורונטו.

הורים שילדיהם מתגוררים בדרך קבע בטורונטו מגיעים באחת מהטיסות לטורונטו היוצאות מישראל מספר פעמים בשבוע ישירות מתל אביב לשדה התעופה שבעיר.

על הטיסות לטורונטו יש גם רבים מבין העולים מברית המועצות לשעבר שלא מצאו את עצמם בישראל ובחרו לרדת ולנסות לחיות בקנדה. יש בטורונטו רחובות שלמים בהם מתגוררים יוצאי ברית המועצות והשפה המדוברת, בנוסף לאנגלית וצרפתית, היא השפה הרוסית.

למגיעים בטיסות לטורונטו יש בעיר מספר גלריות ומוזיאונים מפורסמים על שמות אמנים יידועי שם מהעולם. בחודש ספטמבר מתקיים בעיר פסטיבל בינלאומי של סרטים ושחקנים ובמאים מגיעים להשתתף בפסטיבל.

טורונטו היא עיר של ספורט. מתקיימים בה מפעלי ספורט חשובים והיא מועמדת בשנת 2015 לקיים את משחקי פאן אמריקה. בכל שנה מתקיימים בה משחקי טניס לבכירי הטניסאים מהעולם, שנה אחת לטניסאים גברים ובשנה שלאחריה טניסאיות.

Toronto Skyline by elPadawan, on Flickr

יש בעיר גם אתרי סקי עם מסלולים באורכים שונים ובגבהים למתחילים, לחובבים ולבעלי מקצוע. מתקיימות גם תחרויות סקי בכל עונות החורף.

מישראל יש טיסות לטורונטו ישירות. הטיסות ארוכות, כעשר שעות ויותר, ותחבורה ציבורית מפותחת מאפשר כניסה למרכזה של העיר ברכבת עילית ותחתית, מוניות ואוטובוסים.

התחבורה הציבורית בטורונטו משוכללת במידה כזו שניתן להגיע אתה לכל ערי קנדה הקרובות והרחוקות ועד למפלי הניאגרה.

קרבתה של קנדה לארצות הברית מאפשרת לתיירים רבים להגיע בטיסות לקנדה ולאחר מכן להמשיך בתחבורה ציבורית לארצות הברית. הכניסה לישראלים לקנדה ולארצות הברית מצריכה ויזת מעבר. תיירים ישראלים רבים משלבים חופשה בארצות הברית עם קנדה.

דילים לחו"ל ברגע האחרון

רוב הישראלים שאוהבים לטייל ולטוס לארצות חו"ל מחפשים דרכים להוזיל את החופשה, בעיקר עם הם יוצאים עם ילדים. בכל יום ניתן למצוא פרסום על דילים לחו"ל ברגע האחרון. המקור הטוב ביותר הוא אתר האינטרנט של חברות התעופה וחברות התיירות.

לחברות יש עניין להוציא את המטוסים מלאים וכדי לעשות זאת הם מוציאים דילים לחו"ל ברגע האחרון. מי שמחפש ברגע האחרון משהו זול יכול למצוא זאת גם באתר חברת הדקה ה-90.

הדילים לחו"ל ברגע האחרון צריכים באמת להיות אטרקטיביים וזולים במידה כזו שכדאי יהיה לנצלם. קהל היעד של דילים לחו"ל ברגע האחרון הוא בדרך כלל מספר מצומצם של אנשים. קשה יותר יהיה למצוא דילים כאלה למספר רב של אנשים אבל זוג שברגע האחרון החליט לצאת למספר ימים של טיול רומנטי או חופשה מפנקת יכול עם סבלנות והתמדה למצוא דילים כאלה.

הדילים לחו"ל ברגע האחרון מכילים בדרך כלל בנוסף לכרטיס הטיסה גם בית מלון קטן ולא במרכז של העיר והם לתקופה קצרה כמו סוף שבוע או כמה ימים באמצע השבוע.

עיקר הלחץ על חיפוש דילים לחול ברגע האחרון נופל בזמן קיום משחק ספורטיבי שרבים רוצים להגיע אליו ומחפשים דרכים להוזיל את השהות. בדילים אלה יכלל גם כרטיס הכניסה למגרש המשחק. לפעמים הדילים האלה אינם כוללים אפילו חדר בבית מלון, כרטיס טיסה וכרטיס כניסה למשחק וזהו.

הטיסה צמודה לשעת המשחק והטיסה חזרה היא כמה שעות מסיומו של המשחק. טיול קצר בעיר, ארוחה טובה ואפילו כניסה לבאר מעבירה את הזמן עד הטיסה חזרה לארץ.

התגובות סגורות