מאי 16

טיסות במחלקה ראשונה הכל על טיסות לניו יורק

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיסות במחלקה ראשונה הכל על טיסות לניו יורק
דורג על ידי מיילי בתאריך 16.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אחד היעדים המבוקשים לתיירים מכל העולם היא ניו יורק שבארצות הברית. הטיסות לניו יורק נוחתות בשדה התעופה קנדי או שדות תעופה נוספים הנמצאים באזור. מישראל יוצאות טיסות לניו יורק מספר פעמים בשבוע. בנוסף לחברות התעופה הישראליות ממריאים גם מטוסי חברות זרות משדה התעופה בן גוריון בטיסות לניו יורק. הטיסות לניו יורק ארוכות, עשר שעות ויותר, וקשות ולכן אפשר להקל על הטסים בכך שירכשו כרטיסי טיסה עם חניית ביניים באחד משדות התעופה באירופה. החנייה עוזרת לאנשים לחלץ את עצמם מישיבה ארוכה ולצבור כח להמשך הטיסה.

ישנן אפשרויות לטוס לניו יורק בטיסה עם חניית ביניים על ידי החלפת מטוס. כלומר טיסת ההמשך היא בחברת התעופה של מדינת החנייה, או, לטוס בטיסה עם חניית ביניים ולהמשיך עם אותו מטוס. במקרה כזה הנוסעים אינם יכולים לעזוב את שדה התעופה והם מרוכזים באזור מסוים בשדה התעופה עד להמשך הטיסה.

משפחות שיוצאות בטיסות לניו יורק עם ילדים בגילאים שונים צריכים לקחת בחשבון את אורכה של הטיסה והקושי בישיבה לזמן ארוך ומומלץ להצטייד במשחקי חברה או ספרי קריאה. חשוב להעסיק את הילדים על מנת שהטיסה תעבור בשלום.

מרבית טיסות לניו יורק הן יוצאות בתפוסה מלאה. קהל הטסים מורכב מתיירים, אנשי עסקים וילידי ארצות הברית שטסים לביקור משפחתי. בתקופת החגים יוצאים רבים מבני העדה החרדית לחגוג עם בני משפחתם בניו יורק.

הרבה מבין הישראלים היוצאים בטיסות לניו יורק עושים זאת באמצעות חברת התעופה הלאומית, אל על, וזאת משום רמת הביטחון וכשרות האוכל המוגש.

בכל הטיסות לניו יורק אפשר למצוא בעלי עסקים הטסים לישיבות עסקים עם עמיתיהם מארצות הברית. כמות הטיסות היוצאות וחוזרות מישראל לארצות הברית מאפשרות יציאה למספר ימים ובגמר העסקים לחזור לארץ.

הטיסות לניו יורק מהוות מקום פתיחה לטיול מקיף בארצות הברית. לאחר טיול בניו יורק וביקור בכל האתרים ממשיכים למקומות אחרים בין בתחבורה קרקעית או בטיסות פנים ארציות. הויזה שהוצאה לתייר הישראלי בשגרירות ארה"ב בישראל ואישור משטרת ההגירה בשדה התעופה מאפשרים תנועה בכל המדינות של ארצות הברית.

New York by Rockspindeln, on Flickr

טיסות במחלקה הראשונה

הטיסות במטוסים מחולקות למחלקות כמו מחלקת עסקים, מחלקה ראשונה, מחלקת תיירים. כרטיסי הטיסות במחלקה הראשונה יקרים יותר ממחיר הכרטיסים במחלקת תיירים. הפרשי המחירים גבוהים מאוד כך שלא כל אחד יכול לעמוד בתשלום.

מרבית האנשים בוחרים לטוס במחלקת התיירים שמן הסתם יש בה יותר אנשים מאשר במחלקות האחרות. מחלקת התיירים בנויה בצורה צפופה יותר והמרווחים בין הכסאות קטנים יותר. בטיסות ארוכות הדבר משפיע על הרגליים ומומלץ לנוסעים לקום מפעם לפעם כדי לחלץ עצמות.

כמובן שלטסים באמצעות טיסות במחלקה ראשונה ישנן הטבות נוספות על הנוחיות בתוך המטוס. הפינוק מתחיל עוד לפני היציאה מהבית. רכב חברת התעופה אוסף את המעניינים ומביא אותם לשדה התעופה, בדיקת הדרכונים נעשית על ידי דיילי החברה, האוכל בטיסה הוא אוכל גורמה ובר המשקאות פתוח בפניהם.

הטיסות במחלקה הראשונה נוחות יותר. לכל אחד מהנוסעים במחלקה זו יש כורסא מתכווננת אותה אפשר לכוון לצורת מיטה ולישון בה בנוחיות, המרחק בין מושב למושב מאפשר פרטיות לטסים. בצד המושב יש אפשרות להתחבר למחשב ולטלוויזיה אישית.

במחלקת התיירים עוברות הדיילות בין האנשים והמעברים בדרך כלל מלאים באנשים והרעש חזק ולעיתים בלתי נסבל לטיסות במחלקה הראשונה מוצמדת דיילת אחת, לאורך כל הטיסה, שתפקידה לתת לנוסע במחלקה זו את ההרגשה המיוחדת, היא זו שמגישה את האוכל על פי בחירת הלקוח. היא עומדת לרשות הלקוח במחלקה הראשונה בכל פנייה שלו.

Tags: ,

התגובות סגורות