פבר' 17

מחפשים טיול מאורגן לגאורגיה או נמיביה?

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: מחפשים טיול מאורגן לגאורגיה או נמיביה?
דורג על ידי דולב בתאריך 17.02.13
דירוג המאמר: 4.5

לא כל הישראלים רוצים לצאת לאתרים הרגילים והמוכרים. יש היום לא מעט ישראלים שמחפשים אתרים ומקומות מרתקים בעולם. מדובר על מקומות שרק מתחילים להתפתח, או מקומות שבהם אפשר למצוא בע"ח שאין באף מקום אחר שבו כבר האדם התיישב לחלוטין. חשוב לציין, שכיום הישראלים שמחפשים זאת, באים מאוכלוסייה מגוונת מאד – משפחות עם ילדים, פנסיונרים, צעירים, ועוד ועוד אנשים שמחפשים טיולים מיוחדים ויוצאי דופן. אנחנו נציג לכם הפעם שני יעדים שהם ללא ספק מהמדהימים ביותר בעולם כולו. היעד הראשון היא מדינת גאורגיה. מדינה זו ידועה לרוב הישראלים בשם "גרוזיה", אך זהו בעצם השם הרוסי שלה, ותושבי המקום מעדיפים הרבה יותר את השם גאורגיה. המקום השני שהוא קצת פחות מוכר, הוא מדינת נמיביה. זוהי מדינה קטנה הנמצאת באזור דרום אפריקה, והיא כוללת כמה מהמקומות המדהימים ביותר בעולם.

<Independent Presbyterian </p><br /><br />
<p>Church, Savannah, Georgia by Ken Lund, on Flickr

מתחילים לארגן את הטיול לגאורגיה

אבל למה בעצם צריך לצאת אל טיול מאורגן לגאורגיה? למה לא לצאת לטייל לבדכם במדינה שהולכת ומתקרבת למערב? הסיבה לכך היא שהיום יש הבנה, כי הטיול המרכזי שאותו כדאי לבצע במדינה, מתמקד לא באזורים האורבניים שלה, כי אם באזורי הטבע המדהימים שלה. גאורגיה היא מדינה קטנה יחסית, אך היא כוללת כמה מהנופים המדהימים ביותר בעולם – קצת כמו ישראל למעשה. מכיוון שבטיולי טבע במדינה זרה כדאי שהיה לכם הדרכה מקצועית, הטיול המאורגן הוא השיטה המומלצת ביותר.
אחד מהאזורים המדהימים ביותר שבו תוכלו לטייל בטיול המאורגן בגאורגיה, הוא רכס של הרים שנקרא רכס סוונטי. רכס זה, נמצא על הגבול בין גאורגיה לרוסיה. מחוז זה היה בעבר אסור לחלוטין לטיול, בשל הסכסוך הקשה בין גאורגיה לרוסיה. הסכסוך אמנם עדיין קיים במידה כזו או אחרת, אך הגבול שקט לחלוטין ובטוח מאד לטיול. מדובר על אזור מדהים, שכן באזור הזה קשה להאמין שקיים ג'ונגל טרופי עם מראה עוצר נשימה. בין השאר אפשר לערוך באזור טיולים רגלים, וכן טיולי ג'יפים. הטיול בגאורגיה כולל בין השאר גם ביקורים במגדלי שמירה עתיקים, בכנסיות בנות מאות שנים, וכמובן הכירות עם בני העם הגאורגי. כשתסיימו את הטיול הזה, אתם תהיו מוכנים להתחיל לחפש מידע נוסף על טיול לנמיביה.

ומה יש באזור נמיביה?

טיולים מאורגנים לגאורגיה מוביל אתכם למדינה שהיא בעצם בשלבי התפתחות והתקרבות למערב. מול זה, יש את האופציה של טיול לנמיביה, שהיא מדינה שונה לחלוטין בכל קנה מידה. בנמיביה האטרקציה המרכזית, היא בעצם השפע של החיות האפריקאיות שמסתובבות באופן חופשי באזורי הספארי. נמיביה שופעת בבעלי חיים ענקיים ומרשימים במיוחד – היפופוטמים, ג'ירפות, תנינים, ואפילו דובי ים. כל אלה נמצאים בתוך נמיביה המשגעהטיול המאורגן בנמיביה, נעשה כמובן בהדרכה מלאה של מדריך מנוסה, כך שאתם יכולים להרגיש בטוחים לחלוטין. חשוב לציין שהטיולים המאורגנים באפריקה הם תמיד אופציה מומלצת מאד, כי אפריקה שונה מאד מכל היבשות האחרות, ומדובר על מדינות שהן מאד לא מאורגנות ומסודרות. נמיביה איננה יוצאת מן הכלל, ולכן גם כאן הטיול המאורגן הוא האופציה הטובה ביותר.
בין השאר, בתוך נמיביה הטיול המאורגן ייקח אתכם לאזורים שבהם תוכלו לראות את השפעתו המובהקת של האדם הלבן, כאשר אנשים מנמיביה לובשים לפתע בגדים שנראים מערביים ואף מפוארים ומצועצעים. למול זה תוכלו לבקר בג'ונגלים המדהימים של המדינה, ושם לראות את בעלי החיים הענקיים שמסתובבים חופשיים להנאתם. מדובר על חוויה של פעם בחיים, ולכן אם אתם מחפשים מדינה אפריקאית אחת שבה אתם רוצים לטייל – נמיביה זו בהחלט האופציה עבורכם.

התגובות סגורות