יולי 01

על קבלת האזרחות האוסטרית

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: על קבלת האזרחות האוסטרית
דורג על ידי יהוד בתאריך 1.07.13
דירוג המאמר: 4.5

במדינות רבות באירופה קבלת האזרחות מאוד קפדנית והדוקה, ובדרך כלל ניתנת למי שנולד בשטח המדינה. במדינת אוסטריה קבלת האזרחות היא הרבה יותר פשוטה, ובניגוד למדינות אירופאיות אחרות. המדינה מעניקה אזרחות לכל אדם על פי קרבת דם. במידה והוריו של הצאצא נולדו בשטח אוסטריה, והוא עצמו נולד לאחר שנת 1983, הוא זכאי לקבל אזרחות אוסטרית ודרכון. על פי נישואין, האזרחות האוסטרית מחייבת את בן הזוג שבבעלותו האזרחות להיות אזרח על פי חוק לפחות למשך כ10 שנים. אזרחות אוסטרית מעניקה הטבות וזכויות רבות כגון: אישור עבודה, אישור לניהול עסקים, הטבות בלימודים ובמימון וכמובן שהייה במדינה.

 

תהליך קבלת אזרחות אוסטרית

על מנת לקבל אזרחות אוסטרית, עליך לבצע מספר צעדים:

• בסיוע של עורך דין – עליך להגיש בקשה לשגרירות ישראל באוסטרליה.

• עליך להגיש מסמכים אשר מוכיחים כי אתה או מבקש הבקשה אכן צאצאים של אזרחים אוסטריים.

• על כל המסמכים לעבור תרגום בעזרת נוטריון.

חשוב לדעת ומומלץ ביותר לקחת זאת בחשבון שההמתנה לתשובה מהשגרירות עשויה לקחת גם שנתיים.

Tignes, France - Ski Slopes by plusgood, on Flickr

על חופשות סקי באוסטריה

חובבי סקי? האם חשבתם פעם על חופשת סקי באוסטריה? אוסטריה היא ללא ספק אחד מהיעדים המומלצים ביותר לחופשות סקי מהנות בחורף. מדינות רבות בעולם החליטו למנף את ענף הסקי ובאמצעות שלג מלאכותי פיתחו אתרי סקי בשטחן. אכן אתרים אלו מעולים ומעניקים חוויה, אך לא אותה חוויה של האתרים באוסטריה. באוסטריה אתרי הסקי השונים נמצאים בעיירות הקיימות כבר שנים במדינה, ותרבות הסקי שבהן התפתחה באופן טבעי לגמרי. דבר נוסף שמייחד את אתרי הסקי של אוסטריה משאר אתרי סקי ברחבי העולם, הוא הגובה הנמוך שלהם. אתרי הסקי של אוסטריה נמוכים במיוחד, ותוכלו למצוא אתרים המתחילים בגובה של 800 מטרים בלבד. בקרב ישראלים, אוסטריה הפכה בשנים האחרונות לאחת מהמדינות הפופולאריות ביותר לחופשות סקי. ניתן לקבל חופשות סקי באוסטריה במגוון רחב של עיירות סקי מדהימות ובעלי אתרי סקי מדהימים, גם למתחילים, וגם למתקדמים המחפשים הרבה אתגרים. האזור המרכזי של אתרי הסקי באוסטריה נקרא חבל טירול. האזור כולל מגוון רחב של עיירות ואתרי סקי, ורק נותר לבחור לנו היכן נרצה לבלות. גם אזור זלצבורג הוא אזור מעולה לחופשות סקי, ותוכלו למצוא שם מספר אתרים איכותיים ופופולאריים.

טיפים לפני בחירות חופשות סקי

מתעניינים בחופשות סקי באוסטריה? לפני שאתם בוחרים חופשה ישנם מספר טיפים שחשוב שתדעו. ראשית פנו למשרד המתמחה בחופשות סקי, זה מומלץ ביותר בכך שהמשרד ידע לכוון אתכם ולדאוג לכל מה שאתם זקוקים לו לחופשת סקי. ובאשר לדברים שאתם צריכים, חשוב לבדוק לפני הכל שאתם מקבלים ביטוח סקי. סקי הוא ספורט מדהים ומהנה, אך לצערנו כמו הרבה ענפי ספורט, תמיד יש סיכון של תאונות. לכן חשוב שתדאגו שאתם מקבלים ביטוח סקי, ובייחוד שאתם נמצאים במדינה זרה. שנית עליכם לבדוק, במידה ואין ברשותכם ציוד סקי, שאתם אכן מקבלים באתר הסקי ציוד סקי. ישנן עיירות שפותחות שעריהן לחובבי סקי, אך רק כאלו שבבעלותם ציוד סקי. לכן חשוב שתדאגו שאתם מקבלים ציוד סקי מהאתר, בכדי שלא תמצאו עצמכם באתר סקי ללא ציוד סקי. אלו טיפים שמומלץ מאוד לקחת בחשבון לפני שאתם נוסעים, ברגע שתדאגו לכל אלה, תוכלו לטוס בכיף לחופשת סקי מהנה וליהנות מסקי מדהים ויום יומי באחת המדינות הפופולאריות בעולם לחופשות סקי. אז למה אתם מחכים? כנסו לאינטרנט, חפשו חופשות סקי באוסטריה ותכננו את החופשת סקי הבאה שלכם.

 

התגובות סגורות