דצמ' 26

טיול לניו יורק

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיול לניו יורק
דורג על ידי שמש בתאריך 26.12.12
דירוג המאמר: 5.0

ניו יורק היא אחד המקומות היפים ביותר לבקר בהם. לא משנה באיזו תקופה אתם בחיים שלכם ומהיכן אתם מגיעים, טיול לניו יורק תמיד תהיה מתאימה ותמיד תמצאו מה לעשות. הצעירים יהנו מחיי הלילה, המבוגרים מהבילויים הסולידיים.

בילויים לצעירים בניו יורק

צעירים רבים ימצאו מה לעשות בעיר שלא מפסיקה לעולם. העיר, ובעיקר הרובע מנהטן, לעולם לא נח והפעילות בו היא כמעט 24 שעות ביממה. הרכבת והתחבורה הציבורית עובדת מסביב לשעון, פאבים, מועדונים ובתי קפה פתוחים עד השעות הקטנות. יש הופעות, מסיבות, ותכונה רבה ברחובות. האורות המנצנצים, המכוניות ברחוב והחנויות שפתוחות כל הזמן ומציעות משתייה קלה, עד אלכוהול וסיגריות – רק הם אטרקציה בפני עצמה. האיסט וילג' ורחובות חשובים בהם מבלים במנהטן הם מוקד משיכה משמעותי. צעירים ודאי ירצו להתאחסן במלון זול או אכסניה, ולצאת עד השעות הקטנות של הלילה. את היום ישאירו למבוגרים…

New york skyline by rakkhi, on Flickr

בילויים למבוגרים בארצות הברית

עבור המבוגרים יש הרבה מה לעשות כשנוסעים אל טיול לארה"ב. ראשית הרחובות ההומים מלאי האדריכלות היפה והייחודית. שנית, מסעדות איכותיות – ממסעדות בשר כמו פיטר לוגר'ס ועד מסעדות יוקרה. הצגות תאטרון, מחזות זמר והופעות ג'אז הם גם מוקד משיכה משמעותי בניו יורק, עם רחוב ברודווי משופע ההצגות ועם מוסדות ג'אז משמעותיים כמו בלו נוט. לסיכום, ניו יורק היא אחד המקומות היפים, המרתקים והמיוחדים בעולם. התפוח הגדול, העיר ניו יורק, מוקד משיכה לכל הגילאים ובשל כך מתאימה לטיולי צעירים וגם לטיולי משפחות או ירח דבש.

יש הרבה מה לעשות בניו יורק. טיפים לסיום: ניו יורק איננה עיר זולה, ולכן כדאי לעשות שימוש בתחבורה הציבורית הזולה יחסית שלה ולתכנן הכל מראש. כרטיסי הצגות למשל, שקונים מראש, זולים יותר מאשר ברגע האחרון.

התגובות סגורות