פבר' 04

חופשה ייחודית עם טיסות להונג קונג ולרוסיה

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה, חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: חופשה ייחודית עם טיסות להונג קונג ולרוסיה
דורג על ידי מנחם בתאריך 4.02.13
דירוג המאמר: 4.5

בשנים האחרונות החלו המון חברות תעופה להציע טיסות מישראל ליעדים יחסית רחוקים כמו רוסיה והונג קונג. חשוב לציין כי חופשה ברוסיה או בהונג קונג היא חוויה יוצאת דופן, הן מבחינה תיירותית והן מבחינה מנטאלית. האופי המיוחד של רוסיה והונג קונג, התרבות השונה ומגוון האטרקציות בהן ניתן לבקר הפכו אותן למדינות מאוד פופולאריות בקרב ישראלים.

טיסות לרוסיה מישראל

הזמנה של טיסות לרוסיה אפשרית דרך מספר חברות תעופה. כל חברות התעופה הישראליות מציעות טיסות לרוסיה מנתב"ג – אל על, ישראייר וארקיע. בנוסף, ניתן להזמין טיסות לרוסיה דרך חברות התעופה אירופלוט או טראנס אירו. זמן הטיסה לרוסיה עומד על שלוש וחצי שעות, תדירות הטיסות היא יומית ולעיתים ניתן להזמין טיסות שכר ולהוזיל את מחיר החופשה. במידה ומדובר על טיסות לרגל עסקים, כדאי לזכור כי הביקוש עבור טיסות לרוסיה עולה בקיץ ויורד משמעותית במהלך החורף.

Hong Kong ~ at Christmas by Vasenka, on Flickr

למי מתאימה טיסה להונג קונג?

טיסה להונג קונג רלוונטיות למשפחות, לצעירים וגם לזוגות המחפשים אחר חופשה רומנטית. מלבד אל על המאפשרת טיסה ישירה, חברות התעופה הבולטות המציעות טיסות להונג קונג מישראל הן טורקיש איירליינס, רויאל ג'ורדניאן, אייר פראנס, לופטהאנזה, אליטליה, בריטיש איירוויס, סוויס ואירופלוט. כל החברות הללו עוצרות ביעד אחד לפחות לפני הנחיתה בהונג קונג ולכן חשוב לתכנן את הטיול על בסיס המסלול הספציפי.

יעדים שונים, מטרות זהות

הונג קונג ורוסיה הם שני יעדים המתאימים כמו כפפה ליעד לישראלים המחפשים אחר גיוון. מבחינה תיירות, אין תחליף לצבעים ולאווירה השונה של הונג קונג ורוסיה. למרות שיש המון הבדלים בין שני היעדים הללו, מבחינת ישראלים בחופשה הם עונים על מטרות זהות: גיוון, עניין ובילוי.

התגובות סגורות