פבר' 10

טיסות להונג קונג ולציריך

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: טיסות להונג קונג ולציריך
דורג על ידי אריה בתאריך 10.02.13
דירוג המאמר: 4.0

הונג קונג נחשבת לאחת הערים המרכזיות ביותר במזרח הרחוק והיא נחשבת לאחת מערי העסקים החשובות בעולם. טיסה להונג קונג מביאה אתכם לגן עדן לאנשי עסקים ולאוהבי החידושים הטכנולוגיים, לעיר שלעולם איננה הולכת לישון, שהמסעדות שלה מצויינות ומועדוני הלילה אינם נופלים מאלה של פריז. הונק קונג היא עיר מערבית לחלוטין עם מסורת סינית עתיקה, תושבים מודרניים שלמדו להעריך את התרבות המערבית מבלי לוותר על תרבותם המקומית. הונג קונג היא עיר סינית הנשלטת על ידי סין הגדולה אך ללא התערבות בענייניה הפנימיים.
הונג קונג הושבה לסין בשנת 1997 וכדי להמשיך את הצמיחה של העיר ואת היותה מרכז עסקים כה חשוב בעולם (התורם רבות גם לכלכלה של סין עצמה) הכריזה סין על המקום כ"מדינה אחת – שתי שיטות" והכוונה כמובן לשתי שיטות כלכליות כאשר בהונג קונג הושארה השיטה הקפיטליסטית והמימשלית על כנה.

Hong Kong ~ at Christmas by Vasenka, on Flickr

טיסות להונג קונג מישראל

ניתן להגיע מישראל להונג קונג בטיסה ישירה עם חברת אל על המנהלת טיסות סדירות למזרח הרחוק ובעוד חברות שונות המקיימות טיסות עם עצירת ביניים באירופה כמו חברת אירופלוט הרוסית, אייר פראנס הצרפתית, בריטיש איירווייז הבריטית וכדומה. זמן הטיסה הוא 11 שעות לערך וההגעה היא לשדה התעופה של העיר הנמצא בסמוך לה הנקרא צק לאפ קוק (או: לנטאו). זהו אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם והוא פועל 24 שעות ביממה. שדה הוא הוא הצומת החשובה ביותר בדרום מזרח אסיה והתחבורה ממנו לעיר מאד מהירה ומשוכללת. יש רכבות ואוטובוסים הנוסעים לעיר וממנה כמעט כל שעות היממה.

מזג האוויר והמטבע המקומי

המטבע המקומי הוא דולר הונג קונגי והאקלים של העיר הוא טרופי מונסוני. זה אומר קר ויבש בחורף, חם וגשום באביב ובקיץ וחם ויבש בסתיו. הונג קונג ממוקמת על מסלול הטייפונים באיזור ושל סערות טרופיות עזות.
טיסות להונג קונג מביאות אתכם למקום שאינו דומה לשום מקום שראיתם. הביקור במקום יכול להיות מאד מספק ותוכלו לקחת את הילדים לפארק שעשועים ענק הנמצא בסמוך לעיר ולבקר איתם בעשרות קניונים שלא חזו בכמותם בשום מקום אחר.

טיסות לציריך

בצד השני של העולם נמצאת ציריך ומה שמשותף לה ולהונג קונג הוא היותן ערים מרכזיות במרחב שלהן, היותן ערים עסקיות חשובות בעולם והיותן ערים קוסמופוליטיות בהרבה מובנים. טיסות לציריך מביאות אתכם לעיר מיוחדת במינה בשוויץ ובאירופה כולה. ציריך איננה עיר זולה אבל תמיד ניתן למצוא דילים נוחים, גם לכל המשפחה ולצד מלונות הפאר שבעיר תמיד ניתן למצוא חבילות הכוללות טיסות ומלונות במחירים מאד סבירים.

טיסות מישראל לציריך

שתי חברות התעופה המקיימות טיסות סדירות וישירות לציריך הן אל על וסוויסאייר. תוכלו למצוא טיסות לציריך בחברות אחרות ורבות המקיימות עצירת ביניים והחלפת מטוס ביעדים שונים באירופה. זמן הטיסה לציריך הוא ארבע וחצי שעות והנחיתה היא בשדה הממוקם כ 10 ק"מ מהעיר. כדי להגיע לעיר תוכלו לקחת רכבת היוצאת ישירות מטרמינל B המגיעה למרכז העיר בעשר דקות בלבד. גם שירות האוטובוסים יעיל ומהיר ויש גם שירות שאטל למלונות שונים.
אטרקציות בציריך
ציריך שלא, כמו ערים אחרות בשוויץ היא עיר שמתוכננת לבילויי לילה רבים וניתן למצוא בה מסעדות ברים, בתי קפה ומועדונים כמו בערי אירופה המרכזיות. טיסות לציריך מביאות אתכם למרכז תרבותי עשיר עם גן חיות, מוזיאונים שונים, פארקים גדולים ואגם ציריך אחד במרכז העיר. העיר מונה כ 400,000 תושבים והיא מצוייה בחלק הגרמני של שוייץ והמטבע המקומי בציריך הוא הפרנק השוויצרי, ומומלץ לבקר בה בקיץ.

התגובות סגורות