פבר' 10

תאילנד והודו – קסם אקזוטי של גוף ונפש

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: תאילנד והודו - קסם אקזוטי של גוף ונפש
דורג על ידי ליאן בתאריך 10.02.13
דירוג המאמר: 4.5

אין עוד שתי מדינות אשר שונות במהותן כמו תאילנד והודו. שתי מדינות קסומות במזרח הרחוק אשר האחת מקדשת את תענוגות הגוף והשנייה מקדשת את תענוגות הנפש. למרות זאת ואולי דווקא בגלל זה ישראלים רבים נוטים לנסוע לשני היעדים המיוחדים הללו בטיול אחד. טיסה קצרה של מספר שעות מפרידה בין שני היעדים האטרקטיביים אשר טיול בהם מבטיח חוייה חד פעמית ובלתי נשכחת לכל צייר ותייר.

תאילנד כבר מזמן זכתה בתואר הנכסף "גן עדן של המזרח הרחוק" ואכן, פיסות גן העדן אשר מצויות שם בכל פינה הפכו אותה בצדק לבעלת התואר הנכסף וליעד תיירותי פופולרי ביותר בקרב רבים בעולם כולו וכמובן שגם בישראל. בתאילנד אפשר למצוא הכל – חופים קסומים, עיר תוססת ורחבי טבע פראי. מרחק כמה שעות טיסה נמצאת הודו – זו היא תת יבשת ענקית אשר מזמינה חוויה מעולם אחר. החזיקו חזק והתכוננו למסע בזמן למחוזות העבר המרתקים, מסע תרבותי לכוכב לכת אחר אשר יערב את כל החושים שלכם ולא ישאיר אתכם אדישים כלל וכלל. מסע רוחני, תרבותי, מאתגר ומרתק אשר תחזרו ממנו שונים משנסעתם.

Thailand: Lopburi by puuikibeach, on Flickr

תאילנד והודו – הדרך למזרח

תאילנד והודו מהוות יעד ביקור פופולרי ומבוקש. ישנן דרכים רבות להגיע למזרח הרחוק וחברות תעופה מכל העולם וכמובן גם חברות תעופה ישראליות מציעות טיסות לתאילנד וגם טיסות להודו בזמינות גבוהה מאד ובתדירות רבה. מישראל יוצאות טיסות ישירות לתאילנד והודו וניתן גם לטוס בטיסות, לרוב זולות יותר, הכוללות עצירה במדינה אחרת- טיסות דרך יעדים באסיה, אירופה, המזרח התיכון, אסיה ואפילו אפריקה.

אטרקציות על קצה המזלג

בין אם תגיעו למזרח באמצעות טיסות להודו ומשם תקפצו על אחת הטיסות לתאילנד ובין אם תתפסו מהארץ טיסות לתאילנד ומשם תעברו להודו מחכה לכם חוויה מדהימה. תאילנד ובוודאי הודו הן שתי מדינות ענקיות שניתן לבלות בהן חודשים במסע שלא נגמר ולא להספיק לראות את הכל. נופים עוצרי נשימה ופניני טבע; מקדשים, מבני דת ומוסדות תרבות מרתקים; מסעות רוחניים ומיסטיים; אוכל אקזוטי וטעים להפליא; מבנים ארכיטקטוניים עוצרי נשימה; מסע תרבותי והיסטורי; חופים מהממים; בתי מלון מפנקים; ערים סואנות ומפגש עם תושבים מקומיים- כל אלה ועוד שלל חוויות מציעות לכן הודו ותאילנד, המצויות רק במרחק כמה שעות טיסה.

מידע שימושי

עם הזמנת טיסות לתאילנד או טיסות להודו שלב ההכנה לטיול לא הושלם. טיול ביעדים אלה דורש הכנה ומומלץ גם ללמוד כמה שיותר על המקומות עוד לפני הנחיתה. כדי לבקר בתאילנד למעלה מחודש יש צורך באשרת כניסה המתקבלת משגרירות תאילנד וכדי להכנס להודו, לא משנה לאיזו תקופה, יש צורך בויזה משגרירות הודו בישראל- בקש מסוכן הנסיעות שלך לסייע לך בעניין. העונה המומלצת לקפוץ לביקור בתאילנד היא העונה היבשה, החלה בחודשים נובמבר עד מרץ; אולם רבים נוהרים אליה גם ביתר עונות השנה ומתמודדים עם חום כבד וגשמים, שלא תמיד פוגמים בחוויה. טיסות להודו אפשר לתפוס כל השנה- היא כל כך גדולה שבכל עונה ניתן לטייל באיזור מומלץ אחר בהתאם לאקלים. המטבע המקומי בתאילנד הוא באט, ובהודו הוא רופי. לפי המלצת משרד הבריאות ביקור בשני היעדים מצריך קבלת חיסונים – מומלץ לכם לברר על העניין זמן רב לפני מועד הטיול.

לסיכום, ביקור בהודו ותאילנד מהווה חווייה בלתי נשכחת המצריכה הכנה, למידה ותכנון מראש. התכוננו, תיפסו טיסות לתאילנד או טיסות להודו- ישירות או לא, התחסנו, הצטיידו והכי חשוב תיהנו.

התגובות סגורות