יוני 04

לפלנד – זה לא חלום

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: לפלנד – זה לא חלום
דורג על ידי סופי בתאריך 4.06.13
דירוג המאמר: 4.5

כאשר תגיע עונת החורף, אל לכם לחשוב שאין יותר לאן לצאת לטיול או לחופשה. מדובר בתפיסה מוטעית, שכן, יש את לפלנד, הארץ המסתורית, הצפונית, המרוחקת והנהדרת הנמצאת בקצנו הצפוני של העולם, או ליתר דיוק בצפון המרוחק של אירופה, מקום אליו תוכלו ללכת באמצעות טיולים מאורגנים ללפלנד. חבל ארץ זה, הינו מושלג בימות החורף, ונמצא בשטחן של פינלנד, שוודיה ונורווגיה.

Lake In Kuusamo, Lapland by RukaKuusamo.com, on Flickr

יתאפשר לכם בחבל ארץ זה, לצאת לטיולים מדהימים על מזחלות כלבים (טיולים שיכולים להימשך החל מחצי יום ועד שבוע), על מזחלות איילי הצפון, לטייל ברחבי הטבע המקים והמושלג ועוד. באמצעות טיולים מאורגנים ללפלנד, זה אכן אפשרי.

הצפון המרוחק של העולם

גם אתם יכולים להגיע לשם. חשבו על טיולים מאורגנים ללפלנד, והוציאו לפועל את חלומכם כבר בחורף הקרוב. תוכלו אמנם לעשות זאת בעצמכם, אבל באמצעות טיולים מאורגנים ללפלנד, אין ספק שאנשים ירגישו מרוצים ובטוחים יותר.

נופש באילת

אילת, העיר הדרומית ביותר בארץ. מה לא נאמר עליה? האם אתה אוהב חופשות קיציות? אילת נמצאת במרחק נסיעה של מספר שעות מהבית. הנה – עיר קיץ כל כך קרובה. וגם אם לדעתך היא לא כל כך קרובה, הרי שתוכל להשתמש בשיטה של טיסות מנתב"ג לאילת. זה נהדר. מדובר על טיסה קצרה למדי שחוסכת לך את כל הזמן והעמל שיש בנסיעה ארוכה לאורך הכביש המדברי. טיסות מנתב"ג לאילת ישרתו אותך נאמנה, כאשר יתנו לך ההזדמנות לשמר את הכוחות שלך ואת הנינוחות החשובה לך לטובת חופשה באילת.

חופשה נהדרת בדרומה של ישראל

האם כבר יצא לך להכיר אנשים שטסו על טיסות מנתב"ג לאילת? אם כן, אתה בוודאי מכיר את התגובות הכה חיוביות שלהם על המסע הקצר והנהדר הזה, שחוסך להם הרבה כאב ראש. אם יאמרו לך שהם מודים על קיומו של קו טיסות מנתב"ג לאילת.

התגובות סגורות