ספט' 29

טיסות ברגע האחרון-טיסות לניו יורק

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיסות ברגע האחרון-טיסות לניו יורק
דורג על ידי שקד בתאריך 29.09.13
דירוג המאמר: 4.5

שירים רבים נכתבו על ניו יורק, מחזות רבים הועלו בגינה, סרטים רבים הוקרנו בשבילה, אך דומה ששום דבר מאלה לא יכול לתאר כמה העיר הזו באמת גדולה ועוצמתית. רק מי שביקר שם באמת יודע מה מרגישים כשכף רגלכם דורכת על הקרקע של ניו יורק ומי שלא, מוטב לו שיעשה זאת כמה שיותר מהר.]

New York Skyline by CJ Isherwood, on Flickr

טיסות לניו יורק כמו ניו יורקר אמיתי

כמובן שאין קונצנזוס יותר גדול בניו מאשר הסמל הנצחי של העיר, פסל החירות. כל מעבורת שיוצאת אל הליברטי איילנד, האי עליו היא נמצאת, מלאה, כשגם המעבורת ששטה אל הסטייטן איילנד ועוברת רק בסמוך לפסל המפורסם, גם היא תמיד תהיה בתפוסה של עד אפס מקום. בין אם רק צפיתם בפסל ובין אם זכיתם גם לגעת בו או אפילו לעלות אל ראשו, בכל מקרה תרגישו את התחושה המיוחדת הזו שאופפת כל ניו יורקר אמיתי, כשהוא מתוודע בפעם המי יודע כמה לסמל הגדול של עירו. טיסות לניו יורק יקרבו אתכם לעוד סמל ניו יורקי מובהק, הלא הוא הסנטרל פארק. הפארק שנפתח בשנת 1859 מקבל לפתחו מיליוני מבקרים בשנה, כשביניהם גם תושבי ניו יורק שמבצעים בו את ריצת הבוקר שלהם ושלל פעילויות גופניות אחרות. הסנטרל פארק מעניק לתייר שמגיע אליו מגוון רחב של חוויות במקום, החל מגן החיות ששוכן בפארק, דרך אגמים ומזרקות יפהפיות ועד לזירת החלקה על הקרח.

טיסות ברגע האחרון ולינה בצ'יינה טאון

בין האטרקציות הגדולות של ניו יורק, ניתן גם לציין את השכונות המגוונות, גם מבחינה אתנית וגם מבחינת הרכב האוכלוסיה בהן, שם כדאי מאוד לבקר כדי להתרשם ולצבור חוויות מעוד ועוד תרבויות. אחת השכונות הללו היא שכונת הסוהו שם תתוודעו להיסטוריה הארוכה של השכונה, שהייתה במקור נחשבת למקום המפלט של אמנים רבים שהגיעו לניו חסרי כל ובחרו להתגורר כאן בשל המחירים הזולים, אך כיום נחשבת השכונה לאחת מהאיכותיות והיקרות ביותר בעיר. אם הגעתם בטיסה מוזלת של טיסות ברגע האחרון כנראה שבסוהו לא תלונו, אך אופציה לשינה נמצאת לכם דווקא בשכונה אחרת, שכונת הצ'יינה טאון, שם האסייתים אולי נותנים את הטון גם מבחינת כמות המתגוררים בשכונה וגם מבחינת בעלי המסעדות והעסקים, אך כבר זמן רב שזוהי שכונה שמיועדת שווה בשווה עבור כולם.

טיסות ברגע האחרון כדי להשתתף בפתיחת גלריה

אבל אם חשבתם שרק על מנת לחסוך בכספים אנשים עולים על טיסות ממש ברגע האחרון אז טעות בידכם. יש דווקא כמה אנשי עסקים מכובדים מאוד או אמנים דגולים, שבוחרים טיסות ברגע האחרון כדי להשתתף במכירה פומבית של יצירות אומנות או על מנת לקחת חלק פעיל בפתיחת גלריה באחד מהמוזיאונים הגדולים של ניו יורק. המוזיאון הבכיר מביניהם הוא מוזיאון המטרופולין המפורסם, שם תוכלו לעיין ולראות לא פחות משלושה מיליון מוצגים שונים. עוד מוזיאון מפורסם לא פחות הוא המוזיאון לאמנות הטבע של ניו יורק הממוקם בסמוך למטרופולין, שם תוכלו לחזות בתערוכות מתחלפות על הטבע האנושי, הטבע החי, העולם בו אנו חיים, הגלקסיות הרחוקות ועוד המון מיצגים שונים ומיוחדים.

טיסות לניו יורק אל קונצרט ענק

ובניו יורק כמו בכל מדינה גדולה אחרת, תמיד יש את אלו שיגיעו פחות בשביל האטרקציות התיירותיות אלא יותר בשביל אטרקציות קצת שונות, אטרקציות דוגמת הופעות חיות באחד מאולמות המופעים של ניו יורק, כשמעל כולם עומד המדיסון סקוור גארדן המפורסם. טיסות לניו יורק ממריאות לא רק מישראל אלא מכל רחבי העולם, על מנת לתפוס הופעה של ביונסה, ליידי גאגא או קייטי פרי, הופעה שבסופה יוכלו המבלים לצאת ולקרוע את רחובות ניו יורק.

 

התגובות סגורות