אפר' 30

חופשה רומנטית באירופה הקסומה

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: חופשה רומנטית באירופה הקסומה
דורג על ידי ירונה בתאריך 30.04.13
דירוג המאמר: 4.5

בוקרשט הינה עיר הבירה ומרכז השלטון של רומניה. בוקרשט מהווה מרכז כלכלי, מסחרי ותיירותי גדול ברומניה, ומושכת אלפי תיירים בשנה מכל העולם. בוקרשט ידועה בשל השדרות הארוכות והציוריות העוברות בה, לצד אתרים ארכיאולוגיים ועתיקים, כנסיות ומבנים בעלי ארכיטקטורה ייחודית, בשילוב עם חוויה קולינרית וחיי לילה פורים. כל אילו מושכים תיירים רבים להזמין דילים לבוקרשט לחופשה השנתית המתקרבת.

Bucharest, September 2012 by mariosp, on Flickr

דילים לבוקרשט ליום ההולדת או ליום הנישואין

בוקרשט ידועה כעיר תיירותית ורומנטית, לא סתם היא נקראת "פריז הקטנה של מזרח אירופה". מה יכול להיות יותר רומנטי מביקור בעיר קסומה ומיוחדת זו. זוגות רבים בוחרים בדילים לבוקרשט לכבוד יום ההולדת או יום הנישואין המתקרב על מנת לחגוג את המאורע בעיר יחודית זו. בוקרשט מציעה מגוון רחב של בתי קזינו לבילוי, אתרים היסטוריים, מדשאות לפיקניק רומנטי ומגוון רחב של אתרי קניות ובילוי.

ציריך, מרכז לאוהבים

זוגות רבים הבוחרים בבוקרשט כמקום לחופשה זוגית רומנטית יהיו מעוניינים להמשיך את החופשה בציריך השכנה. ציריך הינה עיר מרכזית בשוויץ השוכנת בנקודת מוצאו של נהר הלימט. כמו בוקרשט, ציריך מציעה מגוון רחב של אטרקציות, מוזיאונים, ומבנים ארכיטקטורים מרתקים, יחד עם גנים ופסלים יפהפיים ומרכזי בילוי וקניות רבים וטובים, המושכים תיירים רבים להזמין טיסות לציריך ולנפוש בה.

טיסות לציריך במחירים זולים

את הטיסות לציריך והחופשה כולה ניתן להוזיל בכמה אופנים:

  • הקפידו לא לטוס בתקופות תיירותיות ובחופשות בהם המחירים יקרים יותר.
  • הזמינו בתי מלון מרוחקים ממרכז העיר, לרוב הם יהיו זולים יותר.
  • עשו שימוש בתחבורה הציבורית בעיר במקום במוניות, כך תוכלו להנות ולהתרשם ממנה בצורה הטובה ביותר, וגם תוכלו לחסוך מעט כסף.
  • הקפידו לא לאכול במסעדות יקרות, ונצלו את הסופרים הפזורים ברחבי העיר לטובתכם.

 

התגובות סגורות