יוני 25

טיול יוקרתי לברצלונה וברלין

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיול יוקרתי לברצלונה וברלין
דורג על ידי יוני בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.0

ברצלונה וברלין הן שתי ערים אירופאיות שונות בתכלית, אבל יש להן משהו משותף. שתיהן מושכות אליהן בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים ומאותן הסיבות. גם ברצלונה וגם ברלין עברו התחדשות בשנים האחרונות, כל אחת מסיבות שונות. בשתיהן פורחים ומשגשגים מבנים ארכיטקטונים חדישים ומרהיבים ביופיים ובשתיהן התפתחה התרבות והאמנות בקצב מדהים בשנים האחרונות. שתי ערים אלה הפכו למרכזים חשובים של אירופה שבהן נערכים כנסים בין לאומיים, תערוכות אמנות וכיוצא באלה.

berlin-22

טיולים יוקרתיים לברצלונה

מה לא נאמר על ברצלונה בשנים האחרונות? שהיא הפכה לבירת הים התיכון החדשה, שהיא הפכה למרכז אורבני מהחשובים בעולם הודות לתכנון ולארכיטקטורה המדהימים שבשיטחה ושיש לה את קבוצת הכדורגל הטובה באירופה. במדריך הרשמי של ברצלונה תמצאו מידע על הטיול המאורגן לברצלונה ועל כך שהוא יכול להביא אתכם לכל המקומות הללו כולל משחק כדורגל בעונה. טיולים יוקרתיים לברצלונה יחשפו בפניכם את הישן והחדש שבעיר את המוזיאונים המפורסמים – מוזיאון פיקאסו ומוזיאון דאלי וכן את הכיכרות הגדולים והיפים שלה ואת העיר העתיקה שבתוכה ועוד שלל מקומות ואטרקציות שונים. טיולים לברצלונה לוקחים בדרך כלל שבוע ימים שבהם ניתן לראות ולחוות עיר מיוחדת זו.

טיולים יוקרתיים לברלין

טיולים יוקרתיים לברלין אינם טיולים שגרתיים. חופשה בברלין משלבת בין העתיק והישן והחדש שבעיר. הישן היא גרמניה הנאצית שרצחה שישה מליון יהודים בזמן השואה והדבר מונצח בברלין באנדרטה ענקית ומיוחדת הנמצאת בסמך לשער ברנדנבורג המפורסם שחילק את העיר לשניים בתקופת המלחמה הקרה. בנוסף לכך, תבקרו במוזיאון החדש לתולדות היהודים בגרמניה המספר את סיפורה של קהילה מיוחדת, תלכו אל תערוכות בברלין,  זו וכן בכל המקומות והאתרים החשובים בעיר. ברלין היא עיר בילויים, וחיי הלילה שלה סוערים ועשירים. ברלין משופעת בנהרות ותעלות וסיור לאורכם ימחיש לכם את התפתחות העיר והארכיטקטורה הנפלאה שבה. עם טיולים יוקרתיים בברלין תחוו עיר מיוחדת זו בצורה מרוכזת וכייפית.

 

התגובות סגורות