יוני 25

טיול יוקרתי ללפלנד וגרמניה

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיול יוקרתי ללפלנד וגרמניה
דורג על ידי אולג בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.5

כשמחפשים טיולים יוקרתיים למקומות לא שגרתיים אבל גם לא כל כך רחוקים מייד קופצים לעין שני מקומות אלו: לפלנד והיער השחור בגרמניה. לפלנד איננה מדינה. כל מי שיחפש את לפלנד באטלס מדיני יתאכזב. לפלנד הוא חבל ארץ ענק המשתרע בצפון אירופה על פני שטחן של ארבע מדינות שונות: שבדיה, רוסיה, נורווגיה ופינלנד. הלפים רואים את עצמם כעם נפרד אבל הם לא זכו למדינה נפרדת משלהם. היער השחור בגרמניה נמצא בגבול עם צרפת ושוויץ והוא נחשב לאחד האזורים היפים והקסומים לטייל בהם בגרמניה ובאירופה בכלל.

Baiersbronn panorama

טיולים יוקרתיים ללפלנד

כשאתם באים לבחור טיול מאורגן יוקרתי תחשבו על לפלנד הצפונית. תחשבו כל איילי הצפון הענקיים, תחשבו על מזחלות שלג ציוריות ואת כל אלה תקבלו במנה גדושה. טיולים מאורגנים ללפלנד לוקחים אתכם לאחד המקומות הפראיים האחרונים באירופה ומציע לכם חוויה שקשה יהיה לשחזר אותה בכל מקום אחר. טיולים יוקרתיים בלפלנד לוקחים אתכם לספארי באופני שלג בנופים קסומים וביקור בחוות כלבי סקי מדהימים. תבקרו ברובניימי שהיא העיר הראשית בלפלנד הממוקמת על החוג הארקטי ומשמשת נקודת מוצא לטיולים באיזור. תבקרו אפילו בארמון קרח מפורסם שנבנה מידי חורף מחדש ובו מסעדה בית מלון ובר עשויים כולם מקרח.

טיולים יוקרתיים ביער השחור

חופשה ביער השחור אורכת בדרך כלל שבעה ימים. היער השחור נמצא בגבול גרמניה, צרפת שוויץ ואחת העיירות המובילות אליו היא אוסבורג שבה מדרחוב, מזרקות יפות ואף בית כנסת. המקום המפורסם ביותר באזור היא העיר באדן באדן – עיר מרחצאות ומרפא שבה קזינו מפואר וטיילת מדהימה לאורך נהר האוסבאך.טיולים יוקרתיים ביער השחור יקחו אתכם גם לעיר העתיקה מימי הביניים פרייבורג שבה סמטאות צרות ותעלות מים שחוצות את העיר. גם דרך 500 הקסומה המובילה אל היער השחור תהיה במסלול הטיול שלכם ועוד מקומות רבים אחרים. היער השחור וגם לפלנד הם מקומות קלאסיים לטייל בהם עם טיול  יוקרתי מאורגן שיוכל להציג בפניכם את כל המקומות המקסימים הללו מבלי שאתם תארגנו דבר.

 

למדריך הרשמי של גרמניה

התגובות סגורות