יוני 25

טיולים יוקרתיים לאתרים קלאסיים

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיולים יוקרתיים לאתרים קלאסיים
דורג על ידי כרמל בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.0

אם אתם חובבי המקומות הקלאסיים ולא חושבים שרק אירופה מלאה בהם אתם וזמנים לבדוק טיולים יוקרתיים גם לאיטליה וגם לסין – לבייג'ין. טיולים יוקרתיים יכולים להיות דיל מצויין במיוחד למי שעוד לא ביקר באיזור המבוקש מעולם. בפעם הראשונה שאתם יוצאים למקום לא מוכר או ידוע לכם עדיף לחשוב על טיול יוקרתי שיש לו הרבה יתרונות. טיול מאורגן יוקרתי פוטר אתכם מארגון הטיול, מהזמנת כרטיסי טיסה ומלונות, רכב וכדומה. טיול מאורגן מצמיד אליכם מדריך מנוסה המכיר את המקום על בוריו שייקח אתכם לכל המקומות הנחשבים וגם ימליץ לכם על מסעדות, מקומות בילוי ואטרקציות אחרות שאינן במסגרת הטיול. טיול מאורגן יפגיש אתכם עם אנשים שמתעניינים כמוכם באותו המקום. מכיון שמדובר בטיול יוקרתי – אין חסכון על הפרטים הקטנים במטרה להוריד עלויות: טיול יוקרתי הוא טיול מאורגן לאנשים שרוצים ליהנות מהכל!

Faraglioni, Capri, Italy

טיולים יוקרתיים לבייג'ין

בייג'ין נחשבת לעיר קלאסית בעולם. טיולים מאורגנים לבייג'ין לוקחים אתכם למרכז העצבים של האומה הסינית על כל המשתמע מכך. בייג'ין היא עיר מרתקת שמשלבת היסטוריה ארוכת שנים עם התפתחות מודרנית חסרת גבולות. טיולים יוקרתיים בבייג'ין לוקחים אתכם למסע קולינארי שלא הכרתם, לתרבות שלא ידעתם ולביקור בכל המקומות שאולי ראיתם בטלויזה: העיר האסורה, ארמון הקיץ, כיכר טינאמן, מקדש השמים, החומר הסינית הגדולה וכיוצא באלה. הטיול כולל גם ביקור בשווקים הססגוניים של העיר, שוק האלקטרוניקה, משקפי השמש וכדומה. טיולים יוקרתיים בסין כוללים מלונות סוג א' עם פנסיון מלא, טיסה באל על, מדריך ישראלי, אוטובוס חדיש וממוזג, כניסה לכל האתרים ואפילו מופע אקרובטיקה. טיולים יוקרתיים לסין אינם יקרים במיוחד למרות הטיסה הרחוקה.

טיולים יוקרתיים לאיטליה

עוד מקום קלאסי לצאת אליו עם טיול מאורגן הוא איטליה. טיולים מאורגנים לאיטליה מחולקים לכמה אזורים ותוכלו למצוא טיולים יוקרתיים לרומא והסביבה, לצפון הארץ או לדרום ולסיציליה וללהשכיר וילות באיטליה. טיולים יוקרתיים לאיטליה מיועדים גם לזוגות וגם למשפחות וניתן להשיג דילים טובים בשני המקרים. לשאלה – סין או איטליה? תלוי בכם וברצונכם.

 

למדריך הרשמי של איטליה

התגובות סגורות