יוני 25

טיול מאורגן יוקרתי לרוסיה

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיול מאורגן יוקרתי לרוסיה
דורג על ידי ליאור בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.0

טיולים יוקרתיים לרוסיה, חבילות נופש לרוסיה ודילים לרוסיה הפכו כבר מזמן לנכס השייך לכלל האוכלוסייה ולא רק לעולים הרוסים החוזרים לבקר את משפחותיהם ואת עריהם הקודמות. רוסיה היא המדינה הגדולה בעולם ולמרות שלאחר נפילת הקומוניזם איבדה רוסיה הגדולה (ברית המועצות לשעבר) אחוזים גדולים משטחה לטובת הקמת מדינות עצמאיות במזרח אירופה ובאסיה, נשארה רוסיה ארץ ענקית שקשה לדמיין את גודלה. נסיעה ברכבת הטראנסיבירית ממוסקבה ועד לולדיווסטוק שבמזרח המדינה לוקחת יותר משבועיים. המדינה הענקית הזו מציעה לכם שלל מקומות נופש, דילים, טיולים מאורגנים רוסיה וכמובן טיולים יוקרתיים.

RUSIA_CRL-4

טיולים יוקרתיים לרוסיה

אחד היתרונות של חופשה יוקרתית לרוסיה הוא שרוסיה איננה מדינה מאורגנת באופן ממשי לתיירים. מה זה אומר? זה אומר שהרוב אינן דוברים אנגלית, ששלטי ההכוונה לא תמיד מדוייקים, שיש הרבה עוני שמביא לרמאויות שונות, שפרסומים לא תמיד אומרים אמת לגבי המקומות והאטרקציות השונים. לכן טיולים יוקרתיים לרוסיה יכולים להיות פתרון מצויין למי שרוצה לחוות ארץ ענקית זו וגם ליהנות מהיום יום של הטיול עצמו. טיולים יוקרתיים לרוסיה יקחו אתכם למוזיאונים האדירים של מדינה זו, אל מחוזות הצארים ששלטו ברוסיה מאות שנים, ארמונות מפוארים כמו ארמון יקטרינה וארמון פטרהוף, תבקרו בערים מוסקבה וסנט פטרבורג ובשלל מקומות נוספים.

דילים לרוסיה: טיולים יוקרתיים מאורגנים כבר מהארץ

למי שכן מוכן לקחת ארגון של טיול לרוסיה על עצמו יוכל למצוא דילים רבים לרוסיה. טיסות בחברות שונות, מלונות מסוגים שונים, החל מחמישה כוכבים ועד למלונות זולים הרבה יותר, איזורי נופש בים השחור וטיולים רבים במחוזות שונים של המדינה. אחד המקומות המעניינים ברוסיה היא העיירה סרגייב פוסאד שבה שוכן המינזר הגדול ביותר ברוסיה – מנזר השילוש הקדוש. כיום עדיין חיים במנזר כ 200 נזירים והמקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר לשימור עולמי.

התגובות סגורות