יוני 25

טיולי יוקרה לאיטליה

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיולי יוקרה לאיטליה
דורג על ידי ארז בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 5.0

רומא היא אחת הערים המבוקשות ביותר בעולם התיירות. יש המון דילים לרומא, המון טיסות במגוון אפשרויות והמון טיולים יוקרתיים. רומא היא יעד מועדף וככזו היא נהנית ממחירים טובים כל השנה ומדילים מעניינים. רומניה לעומתה היא ארץ שהיתה חלק ממזרח אירופה לשעבר שעוברת תהליך של מערביות מואצת והדבר בא לידי ביטוי גם בהשקעות הרבות שהמדינה עושה בתחום התיירות. לרומניה יש דילים מעולים במחירים נמוכים והיא מהווה אטרקציה לחובבי הנופשונים ובתי ההימורים.

Rome by ryarwood, on Flickr

דילים לרומא או טיולים יוקרתיים לרומא?

חבילות נופש לרומא מושכת אל רומא המוני תיירים בשנה. טיולים יוקרתיים לרומא תמיד מוצלחים ותמיד רוצים לחזור לעיר ההיסטורית המופלאה הזו ומושקעים בכל הפרטים הקטנים: כל דבר אמנם עולה לא מעט כסף, ולכן אם אין לכם תקציב, הסתפקו בדיל – אבל טיולי יוקרה מכניסים אתכם לאווירה ברמה גבוהה מאד ושווה לשקול לעשות זאת פעם אחת, בטיולים מאורגנים או בטיולים עצמאיים. לרומא יש שלל טיסות בצורות שונות – טיסות ישירות של חברת אליטליה או אל על, או טיסות של חברות אחרות שעוצרות ביעדים נוספים המוזילים את מחיר הטיסה, ויש שלל טיסות שכר וטיסות של הרגע האחרון. כשמדובר ברומא יש שלל דילים לכל כיס ולכל תקופה שתרצו. דיל טוב יכלול טיסה וכמה לילות ברומא עם אפשרות לשכירת מכונית לטיולים בסביבות העיר. יש דילים לזוגות, ירח דבש באיטליה ויש דילים למשפחות ותוכלו למצוא גם דילים לסופי שבוע או לזמן ממושך יותר. טיולים מאורגנים לרומא תוכלו למצוא לכמה ימים או לשבוע והם יכללו את כל המקומות החשובים בעיר כמו הקולוסאום, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי, פיאצה נבונה, הפנתאון, קריית הואתיקן וכדומה. אם תחליטו על חבילות נופש לרומא או טיולים מאורגנים יוקרתיים לרומא ההיצע יהיה גדול ממה שאתם חושבים.

דילים לרומניה או טיולים יוקרתיים לרומניה?

ישנם סוגים רבים של  נופש ברומניה. טיולים מאורגנים לרומניה, דילים לרומניה יכולים להיות חופשות "בטן גב" בריביירה הרומנית או באחת מעריה הציוריות של רומניה או חבילת טיולים בהרים וכדומה. ברומניה תוכלו למצוא חבילת נופש במלון חמישה כוכבים או במלונות זולים יותר המהווים מקום ללינת לילה בלבד. דילים לרומניה יכללו טיסה מהארץ + מלון לבחירתכם למקום שאתם מעוניינים ולאורך הזמן שתרצו. כאמור, ההבדל בין טיולי יוקרה לטיולים של דיל לרומניה – הם זהים בשיקוליהם לשיקולים של רומא: תקציב

למדריך הרשמי של איטליה

התגובות סגורות