חופשות שייט יוקרתיות

אין רומנטי יותר מהים. אם אתם רוצים מידע אודות חופשות שייט מפנקות, שכוללות את השירות המופלא, הים רחב הידיים והשקיעה – הגעתם לעמוד הנכון. כאן מרוכז המידע אודות כל החופשות שייט מפנקות בארץ וברחבי העולם וגם קרוב, במזרח התיכון.

ספטמבר 12, 2013

חבילות שייט- שייט רומנטי, שייט עם צלילה ושייט למסיבת רווקים

חבילות שייט- שייט רומנטי, שייט עם צלילה ושייט למסיבת רווקים

החוויה של שייט על גבי ספינה ששטה על פני מים צלולים ורגועים, מוזיקה ערבה לאוזן וכוס שתייה שמונחת בידכם, היא חוויה אותה כל אחד היה רוצה לעבור, לפחות אלו שלא סובלים ממחלות ים למיניהן. לכן, חברות רבות מציעות סוגי שייט שונים על פני ספינות שונות, שכל אחת מהן מתאימה לאירוע אחר ומציעה לנוסעים על גבה חוויה אחרת. (המשך…)

יולי 31, 2013

קרוזים – הדרך הטובה ביותר לטייל

קרוזים – הדרך הטובה ביותר לטייל

עד לפני כמה שנים כדי לעלות שייט יוקרה הייתם צריכים להיות עשירים. כלומר, שייט תענוגות היה סמל סטטוס. רוב האוניות הגדולות שיכלו לחצות את האוקיינוסים היו יקרות מדי לאנשים הפשוטים. כמובן שספינות אלו העניקו את השירותים האיכותיים ביותר לאנשים שעל הסיפון – האורחים הרגישו כמו במלון 5 כוכבים מפנק במיוחד. השייט היה ארוך יחסית, מס' ימים לפחות, והבילויים עליו היו מלאים בכל טוב. (המשך…)

יולי 23, 2013

הפלגות משולבות עם טיול לאיטליה

אין מקומות רבים כיום בעולם אליהם מומלץ להפליג. התפתחות הטיסות והסכמי השמיים בין המדינות הופכות את הטיסה ליעילה יותר מבחינת זמן. אך הפלגה בספינה היא עדיין חוויה יוצאת דופן, אותה על כל אדם לעבור לפחות פעם אחת, ולא משנה מהו כיוון ההפלגה שלו. (המשך…)

יולי 7, 2013

הפלגות עם יאכטה

הפלגות עם יאכטה

סרטים רבים אודות עשירים או מפורסמים מתרחשים על גבי יאכטות אלגנטיות ויפות. אבל האמת היא שלא צריך להיות עשיר או מפורסם כדי להפליג על יאכטה. כיום ניתן לשכור יאכטה לצורך הפלגות למקומות שונים ולמטרות שונות. הפלגות על יאכטה ניתן לעשות לאורך חופי הארץ עם ילד בר מצווה וכמה מחבריו הטובים, או לעשות הפלגות לאיי הים התיכון לכמה ימים של רומנטיות.

הפלגות לכל אירוע

Cruising on the Chesapeake by jeffweese, on Flickr

השכרת יאכטות נעשית לכל אירוע שתרצו. הפלגות ביאכטות ניתן לחבר לימי הולדת, לחגיגה רומנטית של שנת הנישואין הראשונה, לפינוק עובדים מצטיינים בחברה שלכם וכדומה. הפלגות נעשות בים הפתוח וניתן לצאת להפלגה של כמה שעות, להפלגת לילה ועד להפלגה של כמה ימים במסלולים שתבחרו בעצמכם.

שייט תעלות בהולנד

הולנד ידועה בתעלות המים הרבות שלה המשמשות כנתיבי תחבורה לכל דבר. תעלות בהולנד משמשות להעברת סחורות ונוסעים וניתן להגיע עימן כמעט לכל מקום במדינה קטנה זו. שייט תעלות בהולנד היא חופשה מיוחדת במינה בה אתם זוכים לצאת לטיול באיזורי הטבע והכפר של הולנד ולראות אותה מזווית אחרת, בקצב איטי ומרגיע ובאווירה חופשית. שייט תעלות בהולנד אורך כמה ימים וניתן לצאת לשייט כזה בזוג או עם המשפחה, עם קבוצת חברים וכדומה.

שייט תעלות בהולנד – סירה שהיא בית צף

שייט תעלות בהולנד אינו דומה לשייט ספינות בים התיכון או בים הבלטי. מדובר בספינות קטנות שמשמות כבית צף לכל ימי השייט. בעזרת הספינה תגיעו לכל המקומות ותוכלו לרדת לחוף לבקר במקומות ואתרים מעניינים, להסתובב בשווקים כפריים וליהנות מחיי טבע ונופים נפלאים. את הסירה אתם משיטים בעצמכם לאחר הדרכה קצרה, ואין צורך ברישיון סקיפר כדי לעשות זאת. אתם קובעים את המסלול ואת קצב ההתקדמות שלכם לאורך המסלול.

יוני 25, 2013

מהם היתרונות של הפלגות נופש?

מהם היתרונות של הפלגות נופש?

בעבר, הפלגות נופש נתפשו בתור אופציה שמתאימה בעיקר לפנסיונרים. כיום לעומת זאת ישראלים רבים אוהבים לצאת להפלגות המפנקות הללו – בין אם מדובר על צעירים, משפחות עם ילדים, אנשים שיוצאים למסיבת רווקים, וכל מי שבעצם רוצה לצאת לחופשה יוצאת דופן – עולה על הפלגת נופש נהדרת. (המשך…)