חופשות יוקרה במזרח הרחוק

תאילנד, יפן, סין, קוריאה? חופשות מפנקות במזרח הרחוק הן יעד חביב על הישראלים. אם חיפשתם חופשות מפנקות במזרח הרחוק, הגעתם לעמוד הנכון. כאן תמצאו טיפים, רעיונות וחוויות של אנשים אמיתיים שאוהבים חופשות מפקנות במזרח הרחוק.

יולי 2, 2013

כל הסיבות לצאת אל טיולים מאורגנים לויאטנם

כל הסיבות לצאת אל טיולים מאורגנים לויאטנם

הלהיט של קיץ 2013, הוא יציאה אל טיולים מאורגנים לויאנטם. מדובר על מדינה שנחשבת לפנינה החדשה של מזרח אסיה – מי שבעבר נחשבה למדינה קומוניסטית נוקשה וסגורה עבור תיירים, הפכה למדינה עם שפע של יתרונות עבור המטייל, ובוודאי למי שרוצה לצאת אל טיול מאורגן. (המשך…)

יוני 2, 2013

טיול לסין האדירה

טיול לסין האדירה

טיול מאורגן לסין, האם חשבתם על כך לאחרונה? המדינה בעלת היותר ממיליארד תושבים, תפתיע אתכם כמעט בכל תחום עליו תוכלו לחשוב. מדובר במדינה השלישית בעולם, מבחינת שטחה הגיאוגרפי, ומס' תושביה מהווה כחמישית מכלל תושביו של כדור הארץ. (המשך…)

מאי 23, 2013

הודו המופלאה

הודו המופלאה

הודו היא מדינה השוכנת בדרום אסיה, והיא המדינה השביעית בעולם בגודלה, והשניה בגודלה מבחינת האוכלוסיה. הודו מחולקת ל – 25 מדינות כאשר לכל מדינה ייחוד משלה. הודו מעניקה גיוון ועושר למטיילים ומושכת מיליוני תיירים בשנה המזמינים טיולים מאורגנים להודו או מטיילים בה באופן עצמאי. מהרי ההימלאיה המושלגים, דרך מדבריות גדולות, מפרץ וחופים עוצרי נשימה, ואקלימים שונים על פני כל אחד מחלקיה, את כל אלו תוכלו למצוא בכל אחד מחלקיה של הודו המופלאה. (המשך…)

אפריל 21, 2013

טיסות לטוקיו או טיסות לאטלנטה

טיסות לטוקיו או טיסות לאטלנטה

טיסות לאטלנטה מאפשרות להקל על מי שנמצא בדרכו לפלורידה, וגם למי שבדרכו למרכז אמריקה. מלבד נוחות התעבורה האווירית, שמאפשר נמל התעופה הגדול באטלנטה, העיר עצמה שווה עצירה של כמה ימים. מדובר על עיר דרומית בעלת היסטוריה עשירה שמפורסמת בזכות תרבות המוזיקה והאוכל, אשר מאפיינים אותה, ואשר משמרים את מסורות הדרום. (המשך…)

אפריל 9, 2013

טיסות בעולם – רק עם חברה איכותית

טיסות בעולם – רק עם חברה איכותית

הדרך הטובה והבטוחה להגיע לכל מקום במהירות היא כמובן באמצעות טיסות. היום אפשר לטוס לכל העולם במהירות, כמעט מכל מדינה. מישראל אפשר לטוס להרבה יעדים, ולרובם באופן ישיר. לא לכולם כמובן, בגלל הבעיה הפוליטית של ישראל, (המשך…)