חופשות יוקרה באמריקה

ארה"ב היא המדינה המפותחת בעולם, עם תעשיית מוסיקה, קולנוע ונופים עוצרי נשימה. אם אתם מחפשים חופשות מפנקות באמריקה, הגעתם לעמוד הנכון. כאן תמצאו את כל הטיפים והרעיונות אודות חופשות מפקנות באמריקה.

מרץ 6, 2014

השכרת רכב בארה"ב

ארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא אחת המדינות אליהן כולם חולמים להגיע. כל מדינה וכל עיר בשטחה העצום של ארה"ב מציגות נופים אחרים, אתרים אחרים ואנשים השונים אלה מאלה, כך שלא משנה לאיזה מקום תגיעו, החוויה ככל הנראה מובטחת. (המשך…)

ספטמבר 29, 2013

טיסות ברגע האחרון-טיסות לניו יורק

טיסות ברגע האחרון-טיסות לניו יורק

שירים רבים נכתבו על ניו יורק, מחזות רבים הועלו בגינה, סרטים רבים הוקרנו בשבילה, אך דומה ששום דבר מאלה לא יכול לתאר כמה העיר הזו באמת גדולה ועוצמתית. רק מי שביקר שם באמת יודע מה מרגישים כשכף רגלכם דורכת על הקרקע של ניו יורק ומי שלא, מוטב לו שיעשה זאת כמה שיותר מהר. (המשך…)

ספטמבר 3, 2013

טיסות לארה"ב- טיולי משפחות לארה"ב

טיסות לארה"ב- טיולי משפחות לארה"ב

אחד מהיעדים הפופולריים ביותר עבור טיולי משפחות הוא ניו יורק. בעוד שכל עיר וכל מדינה אחרת בעולם יכולות להציע רק אטרקציה מרכזית אחת או שתיים, בניו יורק האטרקציות לא מפסיקות ואפשר לשלב אינספור פעילויות מרתקות, אפילו באותו היום.

Philadelphia Skyline by Rhys A., on Flickr

טיולי משפחות לארה"ב אל פסל החירות

בראש ובראשונה, על כלל המטיילים לארצות הברית בכלל ולניו יורק בפרט, להגיע אל המקום המתוייר ביותר בתפוח הגדול, פסל החירות. האישה והלפיד הינה אטרקציה מרכזית מאוד והמעבורות שנוסעות אליה יוצאות מלאות עד אפס מקום מדי כמה דקות. טיולי משפחות לארה"ב מוכרחים לארגן הגעה אל פסל החירות, הגעה שתיעשה באחד משני דרכים. הראשון, שמשלב הגעה פיזית אל פסל החירות, יכלול עלייה אל המעבורת שנוסעת אל האי בו מצוי פסל החירות, הליברטי איילנד, כשמהמעבורת תוכלו לרדת אל האי ולגעת בפסל החירות, להצטלם איתו ואפילו לאמיצים שביניכם ולאלה שנמצאים בכושר מספק, לעלות אל ראש הפסל. אם אתם רק מעוניינים לסמן וי על החוויה, בפניכם עומדת האפשרות של עלייה למעבורת אל סטייטן איילנד, מעבורת שתעבור בין המראות של דרום מנהטן, כשאחד מהמראות הללו יהיה פסל החירות.

טיסות לארה"ב למוזיאונים

אם אתם מעוניינים להכניס קצת תרבות אל הטיול לניו יורק, בעיר תוכלו למצוא כמה מהמוזיאונים הגדולים והמרתקים ביותר בעולם, כאלה שעומדים בשורה אחת עם הלובר הצרפתי. ישנן טיסות לארה"ב שמגיעות במיוחד אל ניו יורק כדי לבקר במוזיאון המטרופולין המרהיב שמכיל לא פחות משלושה מיליון מוצגים שונים, אז אם אתם כבר שם יהיה ממש חבל לפספס את ההזדמנות. מוזיאון שאולי חוסה מעט בצלו של המטרופולין, אך הוא לכשעצמו מוזיאון לא פחות מרהיב שאף ממוקם במרחק הליכה קצר ממוזיאון המטרופולין, זהו המוזיאון לאומנות הטבע של ניו יורק. המוזיאון שנוסד לפני כ-150 שנה כולל 25 מבנים ותערוכות מתחלפות על הטבע האנושי, הטבע החי, העולם בו אנו חיים, הגלקסיות הרחוקות ועוד המון דברים שרק תוכלו לחלום עליהם. הטיסות המיוחדות שמגיעות אל ארה"ב מגיעות עמוסות במיטב החוקרים והמוחות של העולם, שמבחינתם ביקור במוזיאון זה הינו בגדר חובה, והם נהנים ממיצגים מרשימים של שלדי דינוזאורים ומאובנים מתקופות עתיקות, תצוגת פוחלצים, פלנטריום ועוד.

טיסות לארה"ב להופעות פופ

כמובן שבניו יורק גם אפשר לעשות תרבות מסוג אחר. ישנה פעילות נוספת, שאמנם אינה מלמדת ומשכילה כמו ביקור באחד מהמוזיאונים, פעילות אותה ניתן לעשות כל אחד לחוד וגם המשפחה כולה יחד, שאם המבקרים אומרים עליה שהיא תרבות, אז מה לנו כי נלין? מדובר כמובן בהופעות רוק ופופ שונות, כשלהופעות מסוימות אף נוחתות טיסות לארה"ב מכל המדינות בעולם, כדי להיות חלק מהחוויה האדירה שמתלווה לכל הופעה של ריהאנה או ביונסה למשל. אמנם הופעות שכאלה ניתן למצוא גם ברחבי אירופה שהם יעדים, כפי שאתם ודאי יודעים, קצת יותר קרובים לישראל מאשר ארצות הברית, ואפילו חלק מזערי מההופעות ניתן למצוא בישראל עצמה. אך למרות שעל שני הפרקטים במקום משחקים כדורסל, אי אפשר להשוות את היכל נוקיה בדרום תל אביב למדיסון סקוור גארדן של ניו יורק.

טיולי משפחות לארה"ב- סוהו

אם עדיין נותר לכם די זמן בניו יורק, תמיד יהיה נחמד לקר באחת מהשכונות הרבות של ניו יורק, מקום בו תוכלו להיחשף לתרבויות הרבות ששוכנות בעיר הזו. טיולי משפחות לארה"ב אל שכונת הסוהו למשל יכירו לכם את ההיסטוריה הארוכה של השכונה, שהייתה במקור נחשבת למקום המפלט של אמנים רבים שהגיעו לניו חסרי כל ובחרו להתגורר כאן בשל המחירים הזולים, אך כיום נחשבת השכונה לאחת מהאיכותיות והיקרות ביותר בעיר.

 

אוגוסט 22, 2013

קונצרטים במסגרת טיולים מאורגנים לארה"ב או דווקא הופעות באירופה?

קונצרטים במסגרת טיולים מאורגנים לארה"ב או דווקא הופעות באירופה?

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בעולם כיום, הוא נסיעה ליעדים שונים ברחבי העולם, על מנת לצפות בהופעה של אחד מהאמנים הגדולים ביותר בגלובוס. האפשרות של שילוב טיול ליעד מרתק ובילוי בבית המלון לצד יציאה לאתרים מרתקים ביום, ולהופעת רוק בלילה, הופכת את הטיולים הללו לפופולריים מאין כמותם. (המשך…)

אוגוסט 11, 2013

טיסות לטורונטו

כעיר הגדולה והמיושבת ביותר בקנדה מושכת טורונטו תיירים רבים מכל העולם. בין תושבי העיר יש המעריכים כ-200 אלף יהודים ו-50 אלף מביניהם הם ישראלים.

לקראת חגי ישראל מגיעים ישראלים רבים בטיסות לטורונטו לבקר את בני משפחותיהם המתגוררים בעיר. חופש הדת מאפשר גם ליהודים מסורתיים או חרדים להגיע ולחגוג את החגים בטורונטו.

הורים שילדיהם מתגוררים בדרך קבע בטורונטו מגיעים באחת מהטיסות לטורונטו היוצאות מישראל מספר פעמים בשבוע ישירות מתל אביב לשדה התעופה שבעיר.

על הטיסות לטורונטו יש גם רבים מבין העולים מברית המועצות לשעבר שלא מצאו את עצמם בישראל ובחרו לרדת ולנסות לחיות בקנדה. יש בטורונטו רחובות שלמים בהם מתגוררים יוצאי ברית המועצות והשפה המדוברת, בנוסף לאנגלית וצרפתית, היא השפה הרוסית.

למגיעים בטיסות לטורונטו יש בעיר מספר גלריות ומוזיאונים מפורסמים על שמות אמנים יידועי שם מהעולם. בחודש ספטמבר מתקיים בעיר פסטיבל בינלאומי של סרטים ושחקנים ובמאים מגיעים להשתתף בפסטיבל.

טורונטו היא עיר של ספורט. מתקיימים בה מפעלי ספורט חשובים והיא מועמדת בשנת 2015 לקיים את משחקי פאן אמריקה. בכל שנה מתקיימים בה משחקי טניס לבכירי הטניסאים מהעולם, שנה אחת לטניסאים גברים ובשנה שלאחריה טניסאיות.

Toronto Skyline by elPadawan, on Flickr

יש בעיר גם אתרי סקי עם מסלולים באורכים שונים ובגבהים למתחילים, לחובבים ולבעלי מקצוע. מתקיימות גם תחרויות סקי בכל עונות החורף.

מישראל יש טיסות לטורונטו ישירות. הטיסות ארוכות, כעשר שעות ויותר, ותחבורה ציבורית מפותחת מאפשר כניסה למרכזה של העיר ברכבת עילית ותחתית, מוניות ואוטובוסים.

התחבורה הציבורית בטורונטו משוכללת במידה כזו שניתן להגיע אתה לכל ערי קנדה הקרובות והרחוקות ועד למפלי הניאגרה.

קרבתה של קנדה לארצות הברית מאפשרת לתיירים רבים להגיע בטיסות לקנדה ולאחר מכן להמשיך בתחבורה ציבורית לארצות הברית. הכניסה לישראלים לקנדה ולארצות הברית מצריכה ויזת מעבר. תיירים ישראלים רבים משלבים חופשה בארצות הברית עם קנדה. (המשך…)