פבר' 17

מדוע נסיעות עסקים הן מיוחדות ושונות?

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: מדוע נסיעות עסקים הן מיוחדות ושונות?
דורג על ידי חנן בתאריך 17.02.13
דירוג המאמר: 4.5

בעולם התיירות, נהוג להפריד בין חופשה רגילה למטרות תיירות ונופש, לבין נסיעה למטרת עסקים. לא מעט חברות מקיימות היום קשרים שונים עם שותפים וסניפים ברחבי העולם, ולכן יותר ויותר ישראלים צריכים לטוס היום למטרות עסקים למגוון יעדים בכל העולם. היעדים הללו יכולים להיות כמעט בכל מדינה באשר היא, ותמיד יש להם מאפיינים מיוחדים.
חשוב להבין, כי נסיעה למטרת עסקים היא בעלת אופי שונה מאד מחופשה תיירותית. פעמים רבות מדובר על שהיה קצרה מאד בחו"ל – לעתים מדובר על שהיה של 48 שעות נטו ואף פחות מכך. כמו כן, הביקור הוא מאד תכליתי ומאד ברור – טסים לחו"ל לטובת פגישה אחת או מספר פגישות, ולא מעבר לכך. מצד שני, צריך כמובן שהמקום שבו לנים יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. על איש העסקים להיות במלוא ערנותו, ולאחר טיסה של מספר שעות לא תמיד הדבר פשוט. לכן, חשוב מאד שגם הטיסה תהיה במחלקת עסקים איכותית, וגם המלון עצמו יוכל לספק את השירות הטוב ביותר, שיסייע לאדם שטס לחזור למלוא כושרו בזמן קצר.

אז במה צריך לטפל בעת טיסות עסקים?

לכן, כאשר אתם צריכים לצאת אל נסיעות עסקים, יש כמה דברים שצריך לדאוג להם מראש. קודם כל, לעתים צריך לארגן את הטיסה ואת המלון בטווח קצר במיוחד. בניגוד לטיסות תיירותיות שאותן אתם מזמינים גם חודשיים מראש, המקרה של טיסות עסקים הוא שונה. לעתים אתם תצליחו לקבוע פגישה לעוד שלושה ימים, ובזמן שנותר יהיה עליכם לאתר טיסה מתאימה הלוך וחזור ליעד, וגם להזמין מקום בתוך מלון הנמצא באזור, ואולי גם להזמין שירותים נוספים כמו לדוגמה השכרת רכב. לכן, חשוב מאד להיות בקשר עם סוכנות נסיעות, שתוכל לספק לכם מענה זמין לאורך כל ימות השבוע, 24 שעות ביממה – ותוכל תמיד לאתר עבורכם את הטיסות הרצויות.
כמו כן, לעתים נסיעת העסקים שלכם היא לא לצורך פגישה, אלא לצורך ביקור בתערוכה מסוימת, הקשור לתחום העבודה שלכם. במצב כזה, עליכם להשיג לא רק כרטיס טיסה ומלון, אלא גם כרטיס כניסה לתערוכה, וכמובן בהתאם גם להשיג לעצמכם מקום במלון הנמצא יחסית באזור שבו התערוכה מתקיימת. גם כאן, חשוב מאד לציין את הקשר שאתם יוצרים עם סוכנות נסיעות שמתמחה בתחום של נסיעות עסקיות, אשר תוכל לסדר עבורכם את הכניסה לתערוכה.
יש לקחת בחשבון כי שינויים בנסיעת העסקים יכולים לעתים להתבצע ממש עד הרגע האחרון. הפגישה שתוכננה יכולה לפעמים להידחות ביום, או להיות בכלל מוקדמת בארבעה ימים. לפעמים אתם תצטרכו להאריך את השהות שלכם במדינה ולעתים דווקא לקצר אותה. לכן, נדרשת כאן גמישות גבוהה מאד, שלא קיימת בתחום התיירות והנופש הרגילים. גם כאן, סוכנות נסיעות מקצועית, תוכל לסייע לכם ותמיד להסדיר עבורכם את הטיפול בשינויים.

מתי כדאי לפנות לסוכנות?

כפי שבוודאי שמתם לב, בשביל שיהיו לכם נסיעות עסקים מוצלחות, אתם צריכים להיות בקשר עם סוכנות נסיעות שמתמחה בתחום של חבילות נופש לעסקים וכמובן גם טיסות עסקים. השאלה היא מתי יוצרים פעם ראשונה קשר עם הסוכנות? אם אתם מתחילים לרקום קשרים עם חברות וארגונים בינ"ל – כדאי קודם כל ליצור קשר עם סוכנות נסיעות. חשוב להבין שהקשר עם סוכנות הנסיעות הוא לא רק לנסיעה הספציפית. מדובר על קשר לטווח ארוך, כאשר החברה בכל פעם מחדש תוכל לספק לכם את התנאים המושלמים לנסיעת העסקים. מדובר על שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש, כך שלא משנה איזה צרכים מיוחדים יש לכם – אתם תמיד מקבלים מענה מלא.

התגובות סגורות