ינו' 02

חופשה יוקרתית במלונות בארץ

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: חופשה יוקרתית במלונות בארץ
דורג על ידי אולג בתאריך 2.01.13
דירוג המאמר: 4.5

מי שמעוניין בחופשה איכותית באמת, צריך לנסוע למלונות דן. מדובר ברשת מלונות איכותית ביותר ברמה בין לאומית, שאפשר להשיגה בקלות פה בארץ במס' מוקדים, שמיד נפרט חלק מהם. המלונות מציעים שירותי תיירות וחופשה מסוגים שונים בהתאם למיקום בית המלון, ברמה שטרם נראתה כמוה בישראל.

מלונות דן

המלונות של חברת דן הם ייחודיים באווירה שלהם. מדובר במלונות חמישה כוכבים ברמה גבוהה, כשמלון הדגל הוא מלון המלך דוד בירושלים. למלונות יש מס' רמות משתנות, כשבכל אחת מהנקודות מלונות דן מובילים מול מתחריהם. למשל, סדרת מלונות דלוקס 'בראשות' מלון דן פנורמה, ולצדה סדרה של מלונות עממיים יותר, אטרקטיבים יותר מבחינה המחיר.

Eilat by israeltourism, on Flickr

המלונות המובילים של הרשת

  • מלון המלך דוד הוא מלון בינוני בגודלו, 240 חדרים. זהו מלון עתיק שנבנה בשנות ה-30 של המאה ה-20. הוא צמוד למגדל דוד, ובשל כך הוא נקרא מלון דוד. הוא מוכר בגלל רצח השר רחבעם זאבי וגם בגלל הפיצוץ של המחתרת היהודית נגד הבריטים ב-1946.
  • מלון דן ירושלים הוא אחד מסדרת המלונות שיש בבירה. מדובר על מלון גדול, בן 500 חדרים והוא עומד כעת בפני שיפוץ שיהפוך אותו אף ליוקרתי יותר ממה שהוא כיום. הוא קרוב להדסה עין כרם ושייח' ג'ראח.
  • מלון דו פנורמה ירושלים הוא מלון בוטיק קטן, שקיים משנות ה-70 של המאה ה-20. יש בו 130 חדרים בסה"כ, אווירה אינטימית ואווירה של חומת העיר. • מגדלי פנורמה בחיפה – הוקמו ב-1950, וב-1994 הפכו למגדלים המוכרים שבהם מתקיים פסטיבל הסרטים בחיפה.
  • מלון דן תל אביב – מלון גדול בן כמעט 500 חדרים. בשנות ה-80 הוקם כמלון מרום ואחר כך הפך לדן פנורמה. היום הוא נקרא דן תל אביב. הוא מצוי ליד מרכז הקונגרסים ושוק הכרמל.

התגובות סגורות