יוני 28

טיולים יוקרתיים בקבוצה

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיולים יוקרתיים בקבוצה
דורג על ידי שרון בתאריך 28.06.12
דירוג המאמר: 4.0

אנשים המעוניינים לצאת לנופש יכולים להחליט לארגן ולתכנן את הטיול בכוחות עצמם, להזמין טיסות הלוך ושוב, לבדוק בתי מלון, לתכנן מקומות בהם יבקרו במהלך הטיול, היכן יסעדו, איזה רכב ישכרו ועוד. תיירים רבים לא מעוניינים לתכנן נופש לבד ומעדיפים לשלם עבור נופש מאורגן בו לא יאלצו להתמודד עם סידורים ובירוקרטיה. כיום סוכנויות נסיעות רבות מציעות טיול מאורגן למשפחות, קבוצות של צעירים, טיול המתוכנן ומותאם לאנשים מבוגרים ועד. חברת הטיולים היא שמארגנת את בתי המלון, הטיסות, דרכי התחבורה והאטרקציות אליהם מגיעים במהלך הטיול. חברות הנסיעות מציעות היום גם דיל מיוחד שמיועד לרוב לאנשים צעירים המשלב נופש עם הופעה בחו"ל. דיל זה כולל שהות בבית מלון, כרטיס כניסה למופע וכמובן טיסה הלוך ושוב.

טיולים יוקרתיים בקבוצה: מהן האפשרויות?

כאשר מנסים להחליט האם לבחור טיולים מאורגנים או לנסוע לנופש לאחר תכנון עצמאי של החופשה חשוב לבחון את היתרונות של טיול מאורגן. חברות הטיולים בארץ המציעות טיולים מאורגנים לתיירים ישראליים מאפשרים לכם לנסוע בראש שקט שכן יש להם את הניסיון והיכולת להתמודד עם כל ההכנות הלוגיסטיות הקשורות לטיול כמו הזמנה של כרטיסי טיסות, הזמנה של חדרים בבית מלון, אמצעי תחבורה (לרוב אוטובוס מאורגן לכל קבוצת הטיול המאורגן), ביטוח נסיעות עבורכם ועוד.

במידה ואתם חוששים מהזמנת טיולים מאורגנים, כל שעליכם לעשות הוא לגשת לחברת הטיולים ולשוחח עם נציג שיוכל לתת לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי בכל רגע בטיול יש מי שדואג לכם ומוודא שאתם נהנים.

טיולים יוקרתיים בקבוצה: מסלולי הטיול האפשריים

כאשר אתם ניגשים להזמין טיולים מאורגנים לחו"ל חשוב מאוד לבחור חברת טיולים אמינה ובעלת ניסיון שתלווה אתכם לכל אורך הטיול ותוודא כי אתם מקבלים את הנופש עליו חלמתם. התייעצו עם אנשים סביבכם שיצאו לטיול מאורגן בעבר ובקשו מהם המלצות על חברת טיולים מוצלחת שהתרשמו ממנה לטובה במהלך הטיול אליו יצאו. מדריכי טיולים מאורגנים חייבים להכיר היטב את היעד אליו נוסעים ולתכנן מסלולי טיול שיתאימו לאופי של הקבוצה ועליכם לוודא כי אותם מסלולים אכן מתאימים למה שחיפשתם.

פעמים רבות מדריכי הקבוצה יתאימו את מסלולי הטיול לרוב הקבוצה ואתם עלולים למצוא את עצמכם לא נהנים בטיול בגלל קושי רב של מסלול מסוים או חוסר התאמה בין תחומי העניין שלכם לבין התוכן המרכזי של מסלולי הטיול אליהם אתם מגיעים במהלך הטיול. אם אתם מעוניינים למשל לצאת לנופש שמשלב מנוחה בבית המלון ולא לוח זמנים שמלא במסלולי הליכה וביקורים באטרקציות עליכם לציין זאת בפני נציג חברת הטיולים על מנת שיידע לבדוק טיולים מאורגנים ולהציע לכם את הטיול המתאים לכם ביותר.

Show Baiana System - Virada Cultural São Paulo by Fora do Eixo, on Flickr

הופעות בחו"ל – חופשה יוקרתית עם זיכרון לנצח

על מנת למצוא דילים המשלבים הופעות בחו"ל, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת נסיעות המציעה לכם דיל במחיר שכולל שהות בבית מלון לכל אורך ימי החופשה, טיסות הלוך ושוב לידע המבוקש, תחבורה שתביא אתכם מבית המלון אל מקום ההופעה וכמובן כרטיסי כניסה להופעה המדהימה אליה חלמתם להגיע. בניגוד למה שאולי נדמה לרובנו, דילים אלה פעמים רבות יהיו בעלות זולה יותר מאשר ארגון עצמאי של הטיול. בשנים האחרונות, אמנים רבים ידועים מגיעים לישראל להופיע ולכן הנושא של הופעות בחו"ל הפך להיות פחות אטרקטיבי אך רק מי שהיה בהופעה בחו"ל יודע כי אין מה להשוות בין השניים. חברות נסיעות רבות משלבות כיום דילים הכוללים טיסה, בית מלון וכרטיס כניסה אל הופעות בחו"ל, ובפרט הופעות באירופה דיל המשווק בדרך כלל לקהל התיירים היותר צעיר. הופעות בחו"ל הן לרוב הפקות ענקיות היכולות להכיל קהל של אלפי אנשים והן לרוב מתקיימות בפארקים או אצטדיונים ענקיים. איכות הסאונד של הופעות בחו"ל הוא גבוה בהרבה כי נדרשת מיומנות וניסיון ליצור הופעה מרשימה שלא כמו בארץ שיש פחות ניסיון בתחום של הופעות.

 

 

התגובות סגורות