יולי 25

טיסות לפריז

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיסות לפריז
דורג על ידי דרור בתאריך 25.07.13
דירוג המאמר: 4.5

פריז, עיר הבירה של צרפת הקרויה גם בשם עיר האורות, מהווה מקור משיכה למיליוני תיירים מכל העולם לאורך כל השנה. מכל קצות העולם מגיעות טיסות לפריז מלאות בתיירים המבקשים ליהנות מזוהרה של העיר.

מישראל יוצאות מספר טיסות לפריז בכל שבוע שנוחתות באחד משדות התעופה שבעיר. משדות התעופה למרכזה של פריז אפשר להגיע ברכב, ברכבת או בתחבורה ציבורית אחרת.

בפריז יש מספר אתרים היסטוריים גדולים שאותם אפשר לראות עוד מהמטוס בזמן הטיסות לפריז כמו שער הניצחון, מגדל אייפל, המוזיאונים הרבים וכנסיית נוטרדם ועוד.

paris by zoetnet, on Flickr

טיסות לפריז מישראל מתקיימות לאורך כל השנה. בעונת הקיץ, שיא עונת התיירות הטיסות לפריז מלאות במבקרים שבאים למספר ימים לבילוי בעיר האורות. משפחות יוצאות עם ילדים לטיולי משפחות. בעיר יש מספר רב של מקומות בילוי המתאימים גם לילדים.

בחודשי החורף מגיעות טיסות לפריז מתל אביב עליהן יש תיירי חורף כאלו שמחפשים את אתרי ההחלקה הרבים שיש סביב העיר. מאחר ובישראל אין אפשרות לקיים את ספורט החורף, פרט לחרמון שמרבית הזמן סגור, בוחרים הישראלים מקומות להחלקה באירופה ויעד אחד מהם הוא פריז.

אפשר להוזיל את מחירי הטיסות לפריז בבחירת חברות זרות, רכישת כרטיסים בטיסות שכר או בטיסה לאחד משדות התעופה המרוחקים מפריז מרחק נסיעה ברכב. דרך נוספת היא חיפוש כרטיסי טיסה בדקה ה-90. מספר בודד של כרטיסים אפשר להשיג גם ברגע האחרון.

טיול מאורגן לפריז

ישנן אפשרויות רבות להגיע לפריז לטיול. טיול עצמאי אותו מתכנן המטייל באופן עצמאי רוכש את כרטיסי הטיסה דואג למלון ורכב שכור, הכל מהארץ והוא אחראי באופן ישיר לכל אחד מהפרטים.

דרך נוספת היא רכישת חבילת חופש בחברת תעופה או משרד נסיעות. חבילת הנופש כוללת את כל צרכיו של המטייל אבל בשטח הוא עצמאי ופועל על פי רצונותיו.

טיול מאורגן לפריז היא הדרך הנוחה למי שלא יכול להכין לעצמו טיול ולארגן את כל שצריך. השתתפות בטיול מאורגן מאפשרת להגיע למקומות רבים ביעד הנבחר, במקרה זה טיול מאורגן בפריז, הוא אינו צריך לדאוג לכרטיס טיסה, למקום במלון ואפילו לא לתחבורה.

לכל טיול מאורגן לצרפת מצטרף מדריך ישראלי, דובר השפה, בקיא בהיסטוריה ובהווי החיים במקום והוא זה שדואג לכל צרכי הקבוצה בהם ללוח הזמנים ולתוכנית הטיולים.

לקבוצה מוצמד מהיום הראשון עד האחרון אוטובוס שהנהג ועוזרו הם אלו שדואגים להוריד ולהעמיס את הכבודה. כל אחד ממשתתפי הטיול יודע מהי התוכנית לכל יום של טיול. שינויים בתוכנית נעשים אך ורק במקרה של אילוץ. בכל טיול מאורגן וכך גם בטיול מאורגן לפריז ניתנות לחברי הקבוצה שעות חופשיות בהן יכול כל אחד מהם לעשות כרצונו.

לא רק בחודשי הקיץ אפשר להגיע לפריז בטיול מאורגן. בחודשי החורף יוצאים תיירים רבים ליהנות ממזג אוויר שונה מזה שיש בארץ והם מעדיפים לצאת בטיול מאורגן לפריז שבו משלבים גם מספר שעות החלקה על השלג. סביב פריז יש מספר אתרי סקי וחובבי ספורט זה מצטרפים לטיול מאורגן בו יש בתוכנית גם שימוש באתרים.

לפני סגירה על טיול מאורגן רצוי וכדאי לבחון את כל האפשרויות הנמצאות בשוק. דרך אחת היא קריאת חומר המתפרסם באתרי האינטרנט של חברות התיירות, גם בעיתונות היומית אפשר למצוא מידע וכדאי גם להיעזר בחוות דעת של משתתפי טיול מאורגן לפריז.

בשנים האחרונות מרבות משפחות שחוגגות בר/בת מצווה לילדיהם להצטרף לטיול מאורגן לפריז ולבלות יחד כמה ימים של חוויה משותפת לכל המשפחה.

התגובות סגורות